Czy Deadpool faktycznie pojawi się w filmie “X-Force”?

Ryan Reynolds w jednym z wywiadów promujących swój najnowszy film “Deadpool”, zdradził jakie ma plany co do tejże postaci. Otóż priorytetem aktora, przynajmniej według jego słów jest film “X-Force” z postacią Cable’a jako lidera tegoż teamu. Po sukcesie jakim niewątpliwie stał się film Tima Millera, pewne jest, iż zobaczymy więcej Najemnika z Niewyparzoną Gębą. Warto zadać sobie jednak pytanie, w jakim filmie zobaczymy go wcześniej. W sequelu “Deadpoola” czy wspomnianym “X-Force”?

Scenarzyści Deadpoola, Rhett Reese oraz Paul Wernick ujawnili całkiem niedawno, że są zaangażowani w produkcję X-Force. Ich umowy z 20th Century Fox skonstruowane są w taki sposób, iż para scenarzystów musi być zaangażowana w każdy projekt, w którym pojawi się Deadpool.

Będziemy mieli w przypadku tego filmu coś do powiedzenia. Będziemy mieli coś do powiedzenia przy każdym projekcie, w którym pojawi się Deadpool. Ta postać jest bliska zarówno mi, jak i Ryanowi Reynoldsowi i dlatego staramy się być w stosunku do niego opiekuńczy. Zobaczycie nasz wkład w każdym filmie, w którym choćby na chwilę pojawi się Deadpool.

Po premierze “Deadpoola” Simon Kinberg zdradził, że “X-Force” ma potencjał, żeby otrzymać rating “R”. W drużynie najprawdopodobniej pojawi się Deadpool jak i Cable. Można jedynie spekulować kto wraz z nimi będzie tworzył ekipę X-Force. Na przestrzeni lat należały do niej takie postacie, jak Fantomex, Psylocke, Cyclops, Wolverine, Colossus, Domino czyCopycat.

2220534 uxf

A czy Wy macie swoich faworytów, których chcielibyście zobaczyć w “X-Force”?

Źródło: Comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?