JoJo’s Bizarre Adventure – oficjalny zwiastun aktorskiej ekranizacji mangi

Do sieci trafił oficjalny zwiastun Jojo’s Bizarre Adventure: Diamond Is Unbreakable (oryg. JoJo no Kimyō na Bōken: Daiyamondo wa Kudakenai Daiisshō). Jest to wyprodukowana przez japoński oddział Warner Bros. oraz studio Toho ekranizacja live-action popularnej mangi oraz anime. Reżyserem filmu jest Takashi Miike,  jeden z najbardziej znanych filmowców z Kraju Kwitnącej Wiśni, który na koncie ma kilka ekranizacji rodzimych powieści graficznych lub seriali animowanych (np: Ichi Zabójca, Terra Formars, Pieśń ćmy: Tajny agent Reiji, Yattaman, Ai to makoto). Produkcja ma trafić do japońskich kin 4 sierpnia.

https://www.youtube.com/watch?v=66872DjhlAI

Jojo’s Bizarre Adventure: Diamond Is Unbreakable to ekranizacja czwartej części mangi. Historia dzieje się w Morioh, znajdującym się w Mieście S w Prefekturze M i przedstawia niefortunne przygody licealisty Jōsuke Higashikaty oraz jego towarzyszy, po tym jak wplątują się w serię dziwacznych zdarzeń mających miejsce w okolicy.

Zobacz również: Ludzkość nie jest mile widziana na Marsie w zwiastunie Terra Formars

Pierwsza seria mangi Jojo’s Bizarre Adventure autorstwa Hirohiko Arakiego wydana została w 1986 roku. Do tej pory powstało 8 części, które opowiadają o innym członku rodziny Joestar. Serial anime powstał dopiero w 2012 roku.

W filmie wystąpią: Kento Yamazaki, Ryunosuke Kamiki, Nana Komatsu, Masaki Okada, Mackenyu, Takayuki Yamada, Yusuke Iseya, Jun Kunimura,  Alisa Mizuki.

jojo bizarre adventure live action

Źródło: animenetwork.net / ilustracja wprowadzenia: warnerbros.jp

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?