Deadpool przekracza 600 milionów $ i pozostaje numerem 1!

Pomimo wszystkich gorących premier, produkcja wytwórni 20th Century Fox nadal cieszy się niebywałym powodzeniem. “Deadpool” z łatwością zajął pierwsze miejsce w światowym box office w 3 tygodnie po pojawieniu się na ekranach kin. Film Toma Millera w kraju zarobił kolejne 31,5 miliona dolarów, co w USA daje trzytygodniowy zarobek rzędu 285,6 miliona dolarów. Na całym świecie, produkcja z budżetem wynoszącym 58 milionów dolarów, zarobiła kolejne 40 milionów, co za oceanem oznacza dochody wynoszące 324,2 miliona dolarów. Oznacza to więc, że film zarobił do tej pory imponującą kwotę 610 milionów dolarów!

gods of egypt

 

Na drugim miejscu znaleźli się “Bogowie Egiptu”, którzy zarobili jedynie 14 milionów w 3 117 kinach, co oznacza średnią wynoszącą 4 491 dolarów na kino.

 

kfp3

 

Na trzeciej pozycji ulokowała się natomiast animacja “Kung Fu Panda 3” z wynikiem 9 milionów w swój piąty weekend po premierze. Całkowity dochód z produkcji wynosi aktualnie 22,7 miliona dolarów.

Zobacz także: Oscary 2016 relacja na żywo!

Wyniki “Deadpoola” nadal robią więc piorunujące wrażenie.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: techinsider.io

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?