Usunięta scena z Pięknej i Bestii pokazuje nowego mieszkańca zamku

W filmie Piękna i Bestia spora część bohaterów to dawna służba zamkowa zaklęta w przedmioty których za życia używali do wypełniania obowiązków. Widzimy więc w filmie żywy imbryk, zegar czy kandelabr, a także wiele innych rzeczy będących na wyposażeniu zamku. Jednak nie dla wszystkich postaci znalazło się miejsce w produkcji. Zdecydowanie najbardziej pechową z nich jest Monsieur Toilette, grany przez Stephena Merchanta, który nie dość, że zamieniony przez czarodziejkę w toaletę to na dodatek nie dostał się do finalnej wersji filmu. Na szczęście zostały właśnie udostępnione materiały dodatkowe dotyczące produkcji, wśród nich znalazły się także dwie usunięte sceny, pokazujące interakcję Monsieur Toilette z Le Fou. Oba fragmenty możecie zobaczyć poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=omDpCit0x1w

Zobacz również: Piękna i Bestia – proces przemiany Dana Stevensa w Bestię!

Trzeba przyznać, że twórcy wykazali się poczuciem humoru tworząc tę postać, jednak wprowadzenie jej do końcowej wersji widowiska wyświetlanej w kinach mogłoby okazać się dość kontrowersyjne. Jak myslicie czy to właśnie ta kwestia zdecydowała o rezygnacji ze scen Monsieur Toilette?

Opis adaptacji: Piękna i Bestia przestawia fantastyczną podróż Belle, błyskotliwej, uroczej i niezależnej młodej kobiety, która zostaje więźniem pewnego przerażającego potwora w ogromnym zamczysku. Pomimo jej początkowych lęków, bohaterka zaprzyjaźnia się z zaczarowaną służbą posiadłości i uczy się patrzeć poza pozory, mianowicie odkrywa prawdziwego eleganckiego księcia skrywającego się w ohydnej z zewnątrz bestii.

Obsada widowiska: Emma Watson – Belle, Dan Stevens – Bestia, Luke Evans – Gaston, Kevin Kline – Maurice, Josh Gad – Lefou, Ewan McGregor – Lumiere, Stanley Tucci – Maestro Cadenza, Ian McKellen – Cogsworth i Emma Thompson – Mrs. Potts.

Źródło: Entertainment Weekly / ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Fan filmów z lat 60 i 70. W kinie lubię wszystko co świeże i nieodgrzewane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?