Adrift – Sam Claflin i Shailene Woodley wyruszają w morską podróż!

Gwiazda seria Igrzyska śmierci oraz filmu Zanim się pojawiłeś, Sam Claflin jest w trakcie negocjacji swojego angażu do nadchodzącego wielkimi krokami projektu STX Entertainment pt. Adrift, a przynajmniej tak wynika z doniesień portalu Variety. W obsadzie surwiwalowej produkcji znajduje się już Shailene Woodley (seria NiezgodnaGwiazd naszych wina). Obraz wyreżyseruje Baltasar Kormakur (Everest). Adrift zostanie oparty o prawdziwą historię Tami Oldham, która podczas morskiej wyprawy wraz z jej narzeczonym – Richardem Sharpem straciła przytomność w wyniku mocnego uderzenia podczas największego huraganu w historii Oceanu Spokojnego. Kobieta musiała uratować zarówno siebie, jak i ukochanego przed niechybną śmiercią. Podczas próby przetrwania nie mogła nawiązać żadnej komunikacji ze światem zewnętrznym ani nawigować. Zatem fabuła przedstawi historię dwóch osób, z czego jedna spróbuje uratować życie drugiej podczas liczącej prawie 1500 mil podróży do Hawajów.

MV5BMjllMTViMmMtMWE1ZS00NzFkLWE5ZTctMWRjNDM2MDIxOWI2XkEyXkFqcGdeQXVyNjc5Mjg0NjU. V1 SY1000 SX1500 AL

Zobacz również: Oto Penelope Cruz jako Donatella Versace!

Woodley i Claflin zagrają główne role. Scenariusz sporządzili Aaron i Jordan Kandellowie (Vaiana: Skarb oceanu). Zdjęcia do Adrift powinny ruszyć tegorocznego lata. Pierwotnie miał zagrać w produkcji Miles Teller, jednakże ze względu na zobowiązania na rzecz innych produkcji musiał zrezygnować z omawianego projektu.

Claflin znany jest najlepiej ze swoich występów na planie trzech ostatnich odsłon Igrzysk śmierci oraz filmu Zanim się pojawiłeś, gdzie towarzyszyła mu Emilia Clarke. Aktor pojawił się również w mrocznym obrazie fantasy – Królewna Śnieżka i Łowca, jak i przygodowej komedii Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach. Z kolei Woodley ma w swoim dorobku serię Niezgodna. Aktorka zagrała również główną rolę w młodzieżowym dramacie Gwiazd naszych wina.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Alex Bailey; Warner Bros. Entertainment Inc. i Metro-Goldwin-Mayer Pictures Inc.

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?