Gwiazda “Synów Anarchii” w “Strażnikach Galaktyki 2”!

Strażnicy Galaktyki” mieli ogromny wpływ na cały przemysł filmowy. Koncepcja akcji zmieszanej z lekkim humorem i ciekawymi konfliktami między bohaterami stała się celem również innych twórców. Skoro w przypadku Jamesa Gunna ta metoda podziałała i widzowie tak bardzo ją polubili, dlaczego nie spróbować także w innych przypadkach?

Powód, dla którego “Strażnicy Galaktyki” stali się tak wielkim wzorem, jest chyba dość oczywisty. Choć z początku uważany za dość ryzykowany projekt, po którym nie spodziewano się zbyt wiele, film ten stał się wielkim hitem. Film zarobił w sumie 770 milionów dolarów i spotkał się z wielkim odzewem ze strony publiczności. Tak wielki sukces nie mógł być przerwany. Oczywistym jest więc, że Marvel szykuje sequel.

hbo.pl

Mnóstwo kwestii związanych z drugą częścią wciąż jest niewiadomych. Na pewno wiemy, że w sequelu powrócą: Chris Pratt, Zoe Saldana, Bradley Cooper, Vin Diesel, Dave Bautista, Michael Rooker czy Karen Gillan. W kolejnej części do obsady dołączą: Pom Klementieff, Elizabeth Debicki, Chris Sullivan i Kurt Russell. Wśród nowych nabytków ujawniono do tej pory jedynie dwie role. Wiadomo, że Klementieff zagra Mantisa, a Russel ojca Petera Quilla.

screenrant.com

Teraz, za pośrednictwem Heroic Hollywood oraz Variety, ogłoszono, że do obsady dołącza także gwiazda serialu “Synowie AnarchiiTommy Flanagan. Podobno zagra on jednego z Ravagersów.

James Gunn zapowiedział, że sequel będzie “opowieścią o ojcach”. Fabuła skupi się więc w dużej mierze na relacjach Petera z jego ojcem.

“Strażnicy Galaktyki 2” pojawić mają się w kinach piątego maja 2017 roku.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: screenrant.com

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?