“Baywatch” – nowe informacje oraz zdjęcie z planu kręcenia produkcji!

W związku z trwającymi zdjęciami do nowego dzieła wytwórni Paramount Pictures pt. “Baywatch” do sieci trafiły nowe informacje na temat produkcji, a także kolejny fotos z planu kręcenia obrazu (poprzednie możecie obejrzeć sobie TUTAJ). Główną rolę w filmie gra Dwayne Johnson. Aktor niedawno za pośrednictwem Instagrama opublikował poniższy fotos. Na zdjęciu widzowie mogą zobaczyć Zaca Efrona i wspomnianego przed momentem gwiazdora na pokładzie małej łodzi ratunkowej o nazwie “Rescue 2”. Johnson ponadto zdradził, że pomiędzy jego bohaterem, a postacią Efrona będą istnieć pewne animozje. Aktor również zapowiedział pojawienie się imponującej łodzi “Rescue 1”, której fotografia zostanie opublikowana już niebawem.

Patrol 2

W obsadzie filmu, oprócz rzeczonych powyżej panów, zobaczymy także Alexandrę Daddario, Kelly Rohrbach, Priyankę Choprę oraz Hannibala Buressa. “Baywatch” to kinowa wersja popularnej telewizyjnej serii, która pierwotnie była transmitowana przez stację NBC w 1989 roku. W obsadzie wydanego przed laty serialu widzowie mogli podziwiać Davida Hasselhoffa, Parkera Stevensona, Shawn Weatherly, Billy’ego Warlocka, Erikę Eleniak, Petera Phelpsa, Brandona Calla i Holly Gagnier. Niestety seria początkowo nie odniosła pożądanego sukcesu.  Została zatem anulowana już po pierwszym sezonie. Mimo to serial powrócił w 1991 roku i kontynuowany był przez całą dekadę, odnosząc tym razem spory sukces. W serii pojawiły się także zupełnie nowe gwiazdy takie jak Yasmine Bleeth i Pamela Anderson. Ponadto produkcja doczekała się również telewizyjnego spin-offu pt. “Słoneczny patrol: Ślub na Hawajach”.

Za ostatnią wersję scenariusza dzieła “Baywatch” odpowiedzialni są autorzy tekstu do filmu “Piątek 13-go”, czyli Damian Shannon i Mark Swift. Reżyserem obrazu jest Seth Gordon (“Szefowie wrogowie”). Z kolei funkcję producentów kinowego “Słonecznego patrolu” pełnią Dwayne Jonson, Michael Berk, Greg Bonann, Beau Flynn, Dany Garcia, Ivan Reitman i Douglas Schwartz.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wyróżniająca – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?