The Greatest Showman – pierwsze zdjęcia z nowego filmu z Hugh Jackmanem w roli głównej!

Portal Entertainment Weekly opublikował pierwsze zdjęcia promujące nowy film wytwórni 20th Century Fox, a mowa tutaj o widowiskowo zapowiadającym się musicalu zatytułowanym The Greatest Showman. Fotosy znajdziecie poniżej. Musi przyznać, że produkcja imponuje swoim ogromnym rozmachem oraz przepychem, twórcy narobili mi apetytu, czekam wiec z niecierpliwością na pierwszy zwiastun, a Wy?

000255558

000255559

000255560

000255561

Zobacz również: Nowy zwiastun Mumii! Witaj w świecie bogów i potworów!

Film The Greatest Showman, do którego sporządzili scenariusz Jenny Bicks (Seks w wielkim mieście), Michael Arndt (Toy Story 3Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy) oraz Bill Condon (DreamgirlsPiękna i Bestia) oferuje widzom musical poświęcony życiu P.T. Barnuma, skupiający się przede wszystkim na stworzeniu przez rzeczonego pana cyrku opartego na pomyśle trzech pierścieni (ang. three-ring circus) oraz jego miłości do Szwedzkiego Słowika, czyli Jenny Lind.

Obsada filmu składa się z następujących osób: Hugh Jackman, Rebecca Ferguson, Zac Efron, Michelle Williams i Zendaya. 

 Hugh Jackman, który ostatnio pojawił się na ekranach kin w trzeciej części przygód Wolverine’a (swoją drogą bardzo udanej kontynuacji, docenionej zarówno przez przeciętnych widzów, jak i krytyków filmowych), nie tylko wystąpi w omawianym projekcie, lecz również go wyprodukuje. W tej funkcji nie będzie jednak sam. Wspomogą go Laurence Mark i Chernin Entertainment.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – EW.com

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?