Tye Sheridan z główną rolą w ekranizacji książki “Ready Player One”!

Steven Spierlberg, który będzie odpowiadał za reżyserię filmu “Ready Player One”, znalazł odtwórcę głównej roli do swojego projektu. Aktorem, który wcieli się w postać Wade’a Wattsa, będzie Tye Sheridan. Młodego Amerykanina mogliście ostatnio podziwiać w takich filmach, jak “Uciekinier” i “Joe”, a już w maju na ekrany kin wejdzie “X-Men: Apocalipse”, w którym odgrywa rolę Cyclopsa. Dotychczas oficjalnie znane były nazwiska dwóch osób, które pojawią się w “Ready Player One”. Mowa o Olivii Cooke, która wcieli się w Ar3mis, oraz Benie Mendelsohnie, który zagra głównego złoczyńcę.

Ready Player One

“Ready Player One” to film, który będzie ekranizacją książki o tym samym tytule, która na polskim rynku ukazałą się pod nazwą “Player One”.

Opis książki: Wejdź do OASIS – globalnego wirtualnego świata 2044, w którym każdy może być tym, kim chce.

Rok 2044. Kryzys zrujnował największe mocarstwa. W Ameryce ludzie głodują i zamarzają na ulicach. Miasta zamieniły się w osiedla slumsów i przyczep kampingowych. Osiemnastoletni Wade ucieka od rzeczywistości i cały wolny czas spędza w OASIS, globalnym wirtualnym świecie, w którym każdy może być tym, kim chce. To internet nowej generacji, wszechobecna symulacja, gdzie można robić wszystko – żyć, uczyć się, bawić i kochać. W OASIS jej twórca, ekscentryczny geniusz-multimiliarder Halliday, zakodował zagadki – kod do kolosalnej fortuny i absolutnej władzy. Miliony ludzi bezowocnie próbowały go złamać, by zdobyć nagrodę. I odkrywały nowe znaczenie ucieczki od rzeczywistości i pogoni za szczęściem, obsesyjnie studiując ikony Hallidaya – enigmatyczne wskazówki, których nie odczyta nikt, kto nie jest maniakiem gier, fi lmów i muzyki z lat 80. Nagle Wade odkrywa pierwszą zagadkę… Cały świat patrzy, tysiące przyłączają się do gry – wśród nich potężni wirtualni gracze gotowi popełnić realne morderstwo,by przeszkodzić Wade’owi. Teraz Wade żeby przeżyć, musi wygrać. Ale żeby wygrać, musi porzucić doskonały wirtualny świat i stanąć twarzą w twarz z życiem i z miłością – w realu, z którego tak rozpaczliwie chciał uciec. 

STAWKĄ JEST ŚWIAT.

CELEM – NAJWYŻSZA NAGRODA.

JESTEŚ GOTOWY?

Premierę zaplanowano na 30 marca 2018 roku. Film będzie efektem współpracy Warner Bros. Pictures, Village Roadshow Pictures oraz DreamWorks Pictures.

Źródło: Comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Hollywoodreporter.com

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?