Red Nose Day Actually – Pierwszy zwiastun i plakat filmu!

Już jest! W sieci zadebiutował oficjalny pierwszy zwiastun i plakat Red Nose Day Actually. Ten krótkometrażowy film jest kontynuacją wzruszającego świątecznego filmu To Właśnie Miłość. Na stołku reżyserskim ponownie zasiadł Richard Curtis oraz większość obsady z pierwszej części. Red Nose Day Actually został nakręcony z okazji trzeciego “Dnia Czerwonego Nosa” (Red Nose Day). Obraz będziecie mogli obejrzeć 25. maja na kanale NBC.

The world needs more Love Actually! #RedNoseDayActually kicks off on May 25 at 8/7c on NBC. Watch the new trailer now. Donate here: bit.ly/RND2017

Opublikowany przez Love Actually na 11 maja 2017

Zdjęcie użytkownika Love Actually.

Poniżej plakat z pierwszej części To właśnie miłość z 2003 roku:

Znalezione obrazy dla zapytania love actually poster

Zobacz również: Chris Evans będzie opowiadał bajki na dobranoc!

Ta krótkometrażowa produkcja według scenariusza Curtisa pozwoli nam odwiedzić naszych ulubieńców z roku 2003 i sprawdzić jak się mają w 2017. Kto postarzał się najładniej? Czy na pewno Liam Neeson? Twórca zapowiada, że filmik będzie miał charakter komediowy i na pewno nieco nostalgiczny. Przyjemnie będzie zobaczyć na ekranie po 14 latach przerwy Hugh Granta, Martine McCutcheon, Liama Neesona, Keire Knightley, Colina Firtha i Rowana Atkinsona…szkoda tylko, że Alan Rickman już nie dołączy do tej zacnej ekipy.

A czym jest Red Nose Day? Amerykanie z całego kraju już po raz trzeci zbierają się razem, nosząc specjalnie zakupione czerwone nosy i zbierając datki na pomoc cla najbiedniejszych dzieci świata. Dzięki hojności darczyńców i pomocy celebrytów przez ostatnie dwa lata Czerwone Nosy zebrały ponad 60 milionów dolarów.

Źródło: Facebook / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?