Scenariusz Strażników Galaktyki Vol. 3 w drodze! James Gunn rozpoczął prace!

Zanim jeszcze Strażnicy Galaktyki Vol. 2 rozpoczęli szturm na światowe kina i box office ludzie z Marvela wiedzieli, że będą chcieli kolejnych przygód od reżysera i zespołu Jamesa Gunna. Zaledwie kilka tygodni temu studio ujawniło, że trzecia odsłona serii dostała ‘zielone światło’, a na stanowisku scenarzysty i reżysera ponownie zasiądzie Gunn.

Wszystko wskazuje na to, że obsada i reżyser nie mają chwili wytchnienia. Od kilku miesięcy trwa trasa promująca film i wszelkie wydarzenia związane Vol. 2. Ponadto powstają obecnie zdjęcia do widowiska AvengersInfinity War, gdzie mają zawitać Strażnicy, a James Gunn ciężko pracuje nad trzecią odsłoną Strażników Galaktyki Vol. 3.

Jak podaje amerykański dziennik USA Today, który rozmawiał z Jamesem Gunnem i członkami obsady, reżyser odpowiedzialny za pierwszych i drugich Strażników, właśnie zaczął pisać scenariusz do trzeciej części filmu!

Wstępne informacje z pracy nad scenariuszem ujawniają, że Gunn nie pozostał z tym sam. Otóż jak zdradził reżyser, Chris Pratt został zaangażowany w proces pisania skryptu. Obaj panowie w dalszym stopniu dyskutują nad fabułą trzeciej odsłony filmu. James Gunn podzielił się również informacją, że miał już “dość intensywne rozmowy” z Zoe Saldaną o przyszłej roli Gamory, która prawdopodobnie ma odgrywać znaczącą rolę w tym projekcie. Na tę chwilę nic więcej nie wiadomo.

Guardians Of The Galaxy Vol. 3: James Gunn Says There Are No Specific Plans...Yet

Zobacz również: Strażnicy Galaktyki Vol. 2 – nowi Strażnicy pojawią się w czwartej części?

Opis filmu Strażnicy Galaktyki Vol. 2: Grupa najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce penetruje odległe zakątki kosmosu, próbując rozwikłać zagadkę pochodzenia jednego z jej członków – Petera Quilla aka Star Lord. Niegdysiejsi wrogowie staną się ich sprzymierzeńcami, a w nieustannie powiększającym się filmowym uniwersum Marvela zagoszczą nowe postacie znane z kart komiksu.

Obsada: Chris Pratt (Star-Lord), Zoe Saldana (Gamora), Dave Bautista (Drax), Vin Diesel (Groot – głos), Bradley Cooper (Rocket – głos), Michael Rooker (Yondu), Karen Gillan (Nebula), Pom Klementieff (Mantis), Kurt Russell (Ego), Elizabeth Debicki (Ayesha), Sean Gunn (Kraglin), Chris Sullivan (Taserface) i Sylvester Stallone.

Reżyserem i scenarzystą filmu jest James Gunn. Kontynuacja wielkiego, komiksowego przeboju ostatnich lat, zagości na ekranach polskich już 5 maja 2017 roku.

Źródło: comicbook.com, usatoday.com / Ilustracja wprowadzenia: Fanart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?