“Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów” – Pierwsze spojrzenie na nowego Spider-Mana?!

Ze wszystkich dotychczasowych przecieków to właśnie wizytówka dostarcza pierwszego racjonalnego poglądu na nowy kostium Spider-Mana granego przez Toma Hollanda, który po raz pierwszy ma pojawić się w “Kapitanie Ameryce: Wojnie Bohaterów”. Czy tak faktycznie jest, sprawdźcie i oceńcie zdjęcie poniżej:

 Jest to być może czysta spekulacja na bazie wizytówki montażysty Axela Alonso, jednak pozostałe postacie na zdjęciu (może z wyjątkiem Czarnej Wdowy ) mają na sobie stroje MCU i trzeba przyznać, że strój przyjacielskiego Ścianołaza z sąsiedztwa wygląda dość wyjątkowo w stosunku do tego, co można było zobaczyć dotychczas. Naturalnie istnieje ryzyko, że to tylko luźna, niezobowiązująca grafika, ponieważ trudno sobie wyobrazić, że Marvel pozwoliłoby aby pierwsze prawdziwe zaprezentowanie Pająka w postaci grafiki koncepcyjnej  – wyciekło w ten sposób… .

Opis dystrybutora:  Film wytwórni Marvel pt. „Kapitan Ameryka: wojna bohaterów” koncentruje się na przedstawieniu dalszych losów Steve’a Rogersa, który kieruje nową grupą Mścicieli w ich nieustannych staraniach mających na celu zapewnienie ochrony ludzkości. Jednakże po kolejnym niefortunnym incydencie z udziałem ekipy superbohaterów skutkującym niezaplanowanymi zniszczeniami, wzrastająca presja polityczna doprowadza do wprowadzenia systemu odpowiedzialności zarządzanego przez organy rządowe, dedykowanego do nadzorowania i dowodzenia teamem. Nowe zarządzenie powoduje rozłam w grupie Mścicieli. Ekipa dzieli się na dwa obozy – pierwszy dowodzony przez Steve’a Rogersa i jego pragnienie zniesienia jakiegokolwiek nadzoru nad superbohaterami w ich działaniach dążących do ochrony ludzkości, i drugi powstały na skutek zaskakującej decyzji Tony’ego Starka chcącego wspierać decyzję rządu odnośnie kontroli i odpowiedzialności.

Obsada filmu: Chris Evans – Steve Rogers/Kapitan Ameryka, Robert Downey Jr. – Tony Stark/Iron Man, Scarlett Johansson – Natasha Romanoff/Czarna Wdowa,Jeremy Renner – Clint Barton/Sokole Oko, Anthony Mackie – Sam Wilson/Falcon, Don Cheadle – Jim Rhodes/War Machine, Sebastian Stan – Bucky Barnes/Zimowy Żołnierz, Chadwick Boseman – T’Challa/ Czarna Pantera i Paul Bettany – Vision.

Polska premiera filmu odbędzie się 6 maja 2016 roku.

Źródło: comicbook.com /  Ilustrace wyróżniające: Comicsbooknews

Stały współpracownik

Wieloletni miłośnik amerykańskiego kina lat 80, 90. i współczesnych. Absolwent Chemii na UJ oraz obecnie Przedstawiciel Handlowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?