Nadchodzi biografia Madonny! Królowa Popu nie jest z tego zadowolona!

Żyjemy teraz w czasach, w któych życia muzycznych gwiazd, zwłaszcza tych najbardziej kontrowersyjnych person, często zostają przenoszone na wielkie ekrany. Bohaterami swoich filmowych biografii byli już Wolfgang Amadeusz Mozart Johnny Cash, Rysiek Riedel, Jim Morison, czy nawet Popek. Już niedługo spodziewać się też możemy filmu poświęconego życiu jednego z najlepszych wokalistów chodzących po tej ziemi – Freddy’ego Mercury’ego. Ale nie jemu poświęcony jest owy news. Dzisiaj dowiedzieliśmy się bowiem, że w planach hollywodzkiej maszyny jest także nieautoryzowana historia Królowej Popu, Madonny o tytule Blonde Ambition. Piosenkarka nie jest jednak z tego faktu zadowolona. Jak napisała w poście na Instagramie:

Nikt nie wie, tego co ja wiem i co widziałam. Tylko ja mogę rzetelnie opowiedzieć swoją historię. Ci, którzy mają to w planach, są szarlatanami i głupcami szukającymi łątwego zarobku. Jest to poważna choroba naszego współczesnego społeczeństwa.

Zobacz również: Tom Punisher Hardy! Aktor udaremnił kradzieź motocykla!

Scenariusz Blonde Ambition znajdował się na szczycie Czarnej Listy z 2016 roku – rocznego rankingu niewykorzystanych hollywoodzkich skryptów. Dzieło Elyse Hollander przedstawi losy Madonny u początków kariery w latach 80. i jej manipulacje przemysłem muzycznym, mającymi na celu wypuszczenie jej pierwszego albumu Madonna, zawierającego słynny utwór Like a Virgin. Producentami filmu są Michael de Luca oraz John Zaozirny.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

 

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?