“Alien: Covenant” – obsada powiększa się o cztery kolejne gwiazdy!

Obsada nowego widowiska science-fiction w reżyserii Ridleya Scotta powiększa się o cztery kolejne osoby, którymi są: Jussie Smollett (“Imperium”), Amy Seimetz (“Upstream Color”), Carmen Ejogo (“Selma”, “Noc oczyszczenia: Anarchia”) i Callie Hernandez (“Maczeta zabija”). Młode gwiazdy będą prawdopodobnie stanowić mięso armatnie podrzucane czekającym na załogę Covenant niebezpiecznym stworom. Oprócz nich w obsadzie omawianej produkcji znajdują się obecnie następujące gwiazdy: Demián Bichir (“Nienawistna ósemka”) Katherina Waterston (“Wada ukryta”) i Danny McBride (“Jaja w tropikach”). Warto dodać, że w obrazie nie zabraknie również Michaela Fassbendera, który po raz drugi wcieli się w postać androida Davida. Bohater jest jedną z dwóch ocalałych osób z załogi Prometeusza. Z kolei wspomniana Waterston zagra kobietę imieniem Daniels, czyli główną protagonistkę kontynuacji.

Produkcja to drugi rozdział zaplanowanej trylogii stanowiącej prequel wydanego w 1979 roku klasyka kina science-fiction pt. “Obcy – 8. pasażer “Nostromo””. Obraz skupi się na losach kolonialnego statku – Covenant, wysłanego na odległą planetę po drugiej stronie galaktyki. Na miejscu załoga odkrywa prawdziwe piekło pod pozorną postacią pożądanego przez nich raju. Na drodze członków statku wkraczających w mroczny i niebezpieczny świat staje syntetyczny David – ocalały z  przeklętej ekspedycji Prometeusza.

Alien 1

Za scenariusz produkcji odpowiedzialni są Jack Paglen (“Transcendencja”) i Michael Green (“Green Lantern”). Premiera obrazu przewidziana jest na 6 października 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wyróżniająca – kadr z filmu “Obcy 3”

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?