Nowy film Clinta Eastwooda opowie o ataku terrorystycznym!

Ostatnie filmy Clinta Eastwooda, Snajper oraz Sully, pokazały, że nawet zwykła osoba może odznaczyć się niezwykłym heroizmem. Wielki aktor i świetny reżyser poraz kolejny weźmie na tapet podobną historię, tym razem skupiającą się na trzech amerykańskich turystach, którym udało się udaremnić terrorostyczny atak w 2015 roku. 

Podobny obraz

Zobacz również: House of Cards – Frank Underwood na pierwszych zdjęciach 5. sezonu!

Scenariusz Dorothy Blyskal bazuje na książce The 15:17 To Paris: The True Story Of A Terrorist, A Train, And Three American Heroes Aleka Skarlatosa, Anthony’ego Sadlera, Spencera Stone’a i Jeffrey’a E. Sterna. Skarlatos, Sadler oraz Stone, trzej amerykańscy żołnierze znajdowali się na pokładzie pociągu jadącego z Brukseli do Paryża, wtargnął kiedy związany z ISIS terrorysta. Uzbrojony był w karabin AK-47 i taką ilość naboi, że mógłby przy jej pomocy zabić 500 pasażerów. Fortunnie, trzem Amerykanom udało się go obezwładnić, zanim ten rozpoczął atak. 

Czy będzie to kolejny dobry film legendarnego Clinta? Czas pokaże. 

Źródło: empireonline.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?