Reżyser Zombie Expressu zaczął zdjęcia do czarnej komedii z supermocami w tle

17 kwietnia rozpoczęły się zdjęcia do filmu Psychokinesis (aka Superpower). Jest to najnowszy film autora głośnego Zombie Express Yeon Sang-ho.

Psychokinesis to film produkcji koreańskiej,  który przygotuje ekipa odpowiedzialna za sukces Zombie Expressu. Produkcja określana jest mianem czarnej komedii, a jej głównym bohaterem będzie przeciętny mężczyzna, który nagle odkrywa, że potrafi przenosić przedmioty za pomocą myśli. Zdobyte supermoce postanawia wykorzystać, aby pomóc swojej rodzinie i okolicznej społeczności, lecz przez to sam wpadnie w tarapaty.

Zobacz również: Lubię The Walking Dead – wywiad z Yeon Sang-ho, reżyserem Zombie Express

W główną rolę wcieli się Ryu Seung-ryong, a jego córkę zagra Shim Eun-kyung. Oboje pracowali już z koreańskim reżyserem przy okazji Zombie Expressu i jego animowanego prequela Seul Station. W obsadzie znajdują się również: Jung Yu-mi, Park Jung-min, Kim Min-jae.

Psychokinesis CastKorean Movie ryu shim

Yeon Sang-ho jest przekonany o przyszłym powodzeniu Psychokinesis, czemu wyraz daje jego pewna siebie wypowiedź dla screendaily.com :

Jestem zaszczycony, tym że będę ponownie pracował z tymi aktorami i ekipą filmową. Stworzę dobry film, który sprosta wszelkim oczekiwaniom.

Zobacz również: Dlaczego warto oglądać kino koreańskie?

Film do kin ma trafić w 2018 roku. 

Źródło: screendaily.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe/kmdb

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?