Robert Duvall dołączy do obsady filmu Widows?

Robert Duvall (znany między innymi z takich filmów jak Zabić Drozda, czy Ojciec Chrzestny) negocjuje obecnie swój udział w nadchodzącym filmie Widows. Aktor pracowałby u boku Liama Neesona (Uprowadzona, Milczenie), Colina Farrella (Fantastyczne Zwierzęta i Jak Je Znaleźć) oraz Violi Davis (Służące, Sposób na Morderstwo). Duvall zagrałby ojca postaci Colina Farrella. U boku aktorów zobaczymy dodatkowo Michelle Rordiguez (Szybcy i Wściekli, Maczeta) oraz Cynthie Erivo (Mr. Selfridge).

Film będzie bazował na brytyjskim miniserialu o tym samym tytule z 1983 roku, autorstwa Lyndy La Plante. Reżyser Steve McQueen, wielokrotnie nagradzany za film Zniewolony. 12 Years a Slave przygotowuje nową wersję Widows, tym razem przeznaczoną na wielkie ekrany. Przy scenariuszu razem z McQueenem będzie pracowała Gillian Flynn (Zaginiona Dziewczyna).

RobertDuvall

Zobacz również: Fantastyczne zwierzęta – producent filmu o przyszłości Colina Farrela

Serial, na którym będzie bazowała produkcja, opowiadał o grupie czterech kobiet, które połączyły swoje siły by dokonać napadu i dokończyć pracę swoich mężów, potem, jak zostali zamordowani w czasie akcji. Produkcja Widows ma zacząć się już tego lata, data premiery jest na razie nieznana.

Źródło: comingsoon.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka podróży, kina, wspinaczki, dobrych książek i "Harry'ego Pottera". Z wykształcenia fizjoterapeuta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?