“The Light Between Oceans” – Vikander i Fassbender w pierwszym zwiastunie

Pojawił się pierwszy zwiastun “The Light Between Oceans”, adaptacji bestsellerowej powieści M.L. Stedman (tytuł polskiego wydania: “Światło między oceanami”), w reżyserii i według scenariusza Dereka Cianfrance’a (“Blue Valentine”, “Drugie oblicze”). 

W rolach głównych zobaczymy Alicię Vikander (“Dziewczyna z portretu”, “Kryptonim U.N.C.L.E.”) i Michaela Fassbender (“Steve Jobs”, “Makbet”), a fabuła prezentuje się następująco: odludna, australijska wyspa, kilka lat po zakończeniu I wojny światowej. Latarnik Tom Sherbourne (Fassbender) i jego żona, Isabel (Vikander) pewnego dnia odkrywają, że fale zniosły na ląd łódkę z martwym mężczyzną i dwumiesięcznym niemowlęciem w środku. Decyzja małżeństwa o wychowaniu dziewczynki jak własnej z biegiem czasu okaże się fatalna w skutkach.

https://www.youtube.com/watch?v=lk7yw00a4fs

Na ekranie pojawią się także: Rachel Weisz (“Lobster”, “Młodość”), Benedict Hardie (“Źródło nadziei”, “Koniec dzieciństwa”), Caren Pistorius (“Slow West”, “Offspring”) i Anthony Hayes (“Rover”, “Ned Kelly”).

Premierę “The Light Between Oceans” zaplanowano na ten rok, ale konkretna data jak dotąd nie jest znana.

Źródło: FirstShowing.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. promocyjne

Dziennikarz

Studentka czwartego roku Tekstów Kultury UJ.
Ze świata literatury najbardziej lubi powieści, ze świata muzyki - folk, ze świata kina - (melo)dramaty oraz indie. I Madsa Mikkelsena, oczywiście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?