“Pacific Rim 2” – znamy reżysera kontynuacji!

Wygląda na to, że ruszyły w końcu prace na filmem “Pacific Rim 2”. Według portalu Deadline wytwórnia Legendary Pictures i Universal Pictures znalazły odpowiednią osobę na miejsce reżysera widowiska. Wybrańcem został Steven S DeKnight. Filmowiec znany jest ze swojej pracy nad serialami “Spartacus” i “Daredevil”. Reżyserskim debiutem twórcy będzie zatem kontynuacja przebojowego filmu Guillermo del Toro wydanego w 2013 roku. Praktycznie do dzisiaj wierzono, że projektem zajmie się wspomniany filmowiec. Niestety Guillermo del Toro potwierdził za pośrednictwem Twittera swoją rezygnację ze stanowiska reżysera, jednak obiecał, iż ciągle pozostanie blisko związany z projektem.

Premiera “Pacific Rim 2” początkowo zaplanowana była na 7 kwietnia 2017 roku, po czym została przesunięta na 4 sierpnia 2017 roku, a następnie ostatecznie usunięta z planów wytwórni. W oficjalnym oświadczeniu studio Universal Pictures stwierdziło, że projekt nie został zawieszony, lecz potrzebuje więcej czasu na realizację wspaniałego widowiska, które z pewnością zachwyci fanów pierwowzoru.

Pacific Rim 1

Co Wy myślicie o rezygnacji Guillermo del Toro? Steven S DeKnight poradzi sobie na miejscu reżysera produkcji?

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wyróżniająca – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?