China Salesman – Tyson i Seagal pojedynkują się w zwiastunie chińskiego filmu

W sieci pojawił się zwiastun China Salesman (oryginalnie Zhong guo tui xiao yuan). Jest to nowy chiński film akcji zrealizowany w języku angielskim, który kusi widzów pojedynkiem mistrza boksu Mike’a Tysona i mistrza wschodnich sztuk walki Stevena Seagala. Jak widać Seagal pomiędzy testowaniem białoruskich warzyw i wycieczkach po Rosji znajduje jeszcze czas na kino akcji, a  Tyson na dobre zadomowił się w Azji, gdyż ostatnio wystąpił w trzeciej części Ip Man. Ale kto wie, może ta rola będzie przełomowym punktem w karierze aktorskiej i ostatecznie przybliży słynną “Bestię” do angażu w polskiej superprodukcji historycznej. Jego 65-letni kolega z planu w przeszłości flirtował z polskim kinem w takich produkcjach jak Cudzoziemiec i Poza zasięgiem, więc miał okazję opowiedzieć Żelaznemu Mike’owi o swoich doświadczeniach z naszego kraju.

tyson vs seagal in chinese salesman

O filmie wiadomo tyle, że jego akcja rozgrywa się w Afryce. Główny bohater, tytułowy chiński sprzedawca, będzie robił to co Chiny robią od dawna na Czarnym Lądzie, a więc prowadził ekspansję ekonomiczną. Jednak najwyraźniej w filmie dojdzie do konfliktu interesów, a skuteczną mediację między wojskiem, warlordami, najemnikami i handlowcem przeprowadzą gołe pięści, kałasznikowy i bazooki przy akompaniamencie ognistych wybuchów i ryku silników.

Zobacz również: Mad Shelia – w Chinach powstała bezwstydna podróbka Mad Maxa

Marketingowcy oczywiście będą kusić nazwiskami Tysona i Seagala, któzy wcielą się prawdopodobnie w co najwyżej drugoplanowe postaci. Wiodącymi postaciami wydają się być norweska aktorka Janicke Viskevold oraz Dong-xue Li (1911). W zwiastunie widzimy również znanego z francuskich i międzynarodowych produkcji Eriqa Ebounaeya (Królestwo niebieskie, Hitman, Dzień Bastylii, Transporter 3). Reżyserem i scenarzystą China Salesman jest Tan Bing.

Film ma trafić do chińskich kin 26 maja 2017 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=p5CXcXqMq_s

china salesman poster plakat

Źródło: youtube /ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?