The Assignment – Michelle Rodriguez jako Frankenstein (?!) na nowych plakatach promujących film!

Walter Hill to dopiero gość. Każdy, kto choć w małym stopniu interesuje się filmami “kultowymi”, powinien kojarzyć jego nazwisko. Facet znany jest ze swojej pracy na planie Obcego, polegającej na współkierownictwie całej serii, filmu akcji zatytułowanego Wojownicy, produkcji typu buddy cop movie (48 godzin i Następne 48 godzin, Kula w łeb), dystopijnego musicalu rockowego Ulice w ogniu, zręcznie nakręconego thrillera Wstęp wzbroniony, serialu HBO Opowieści z krypty… lista jest naprawdę długa i imponująca zarazem.

Fani kochają Hilla, ponieważ ten reżyser, scenarzysta i producent zawsze korzysta z okazji i odmawia trzymania się ściśle określonych schematów, łącząc ze sobą horror, akcję, komedię, dramat i inne gatunki, które zwyczajnie uwielbia. Jego najnowszy twór – The Assignment, nie stanowi wyjątku. To zakręcony thriller z motywem zemsty, mieszający ze sobą elementy charakterystyczne da obrazów noir, typową akcję, gwałtowne i brutalne motywy horroru, a nawet szaloną naukę Frankensteina z ognistym zapałem. Poniżej znajdziecie ciekawe, alternatywne plakaty promujące produkcję. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

theassignment fin02 halfsize

theassignment r02 12 fin02 halfsize

Opis filmu: Zabójca Frank Kitchen (Michelle Rodriguez) otrzymuje śmiertelnie zlecenie do wykonania. Następnie na drodze oszustwa gangsterów budzi się, odkrywając, iż nie jest już tym człowiekiem, którym był poprzednio. Bohatera poddano zabiegowi chirurgicznemu, w wyniku czego posiada obecnie ciało kobiety. Poszukując zemsty, Frank udaje się na spotkanie z osobą odpowiedzialną za jego niefortunną transformację (Sigourney Weaver). Tą personą jest genialna pani chirurg z własnym, mrożącym krew w żyłach programem.

The Assignment (scenariusz sporządzili Hill i Denis Hamill) streamowany jest od miesiąca na Ultra VOD. Film trafi ostatecznie do amerykańskich kin już 7 kwietnia.

https://www.youtube.com/watch?v=fh53HyNQzmw

Źródło: ComingSoom.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?