Zagubieni w Kosmosie – Raza Jaffrey dołącza do obsady nowego serialu Netflixa!

Raza Jaffrey (Code Black: Stan Krytyczny, Homeland) to kolejny obsadowy nabytek do nadchodzącego wielkimi krokami serialu Netflixa, będącego odświeżoną wersją Zagubionych w Kosmosie z 1965 roku. Tak przynajmniej wynika z raportu podanego przez portal Deadline. Jaffrey wcieli się w postać o imieniu Victor, czyli zadbanego, wykształconego oraz uprzejmego bohatera, będącego od najmłodszych lat utalentowanym budowniczym i politykiem. Jednakże cechuje go też pewna doza arogancji oraz niecierpliwości. Dzięki nim bohater ukrywa zasadniczy niepokój wynikający z jego przeświadczenia, iż w końcu ktoś stwierdzi, że nie jest wystarczająco dobry.

Gwiazda dołączyła do obsady składającej się z następujących osób: Molly Parker (House of Cards; jako Maureen Robinson – matka omawianego rodu), Toby Stephens (Piraci; jako jej mąż, astrofizyk i przywódca wyprawy – John Robinson), Maxwell Jenkins (Sense8; jako jej syn – Will Robinson), Taylor Russell (Wrogie niebo; jako jej córka – Judy Robinson), Mina Sundwall (Tytuł do praw; jako jej druga córka – Penny Robinson) i Parker Posey (Superman: Powrót; intrygantka – Dr Smith) .

6983828.3

Zobacz również: Babskie wakacje – fragment komedii z Goldie Hawn i Amy Schumer!

Nowa seria serialu Zagubieni w Kosmosie zostanie zreinterpretowana przez Matta Sazama i Burka Sharplessa (Dracula: Historia nieznanaŁowca czarownic). Showrunnerem produkcji jest Zack Estrin (Skazany na śmierć). Zatem nowa seria ma garściami czerpać z poprzednika. Taki jest plan twórców. Swoisty reboot skoncentruje się na rodzinie Robinsonów, która zostaje zmuszona połączyć ze sobą siły w obliczu zbliżającego się kryzysu. Opuszczeni lata świetlne od zamierzonego celu podróży, bohaterowie znajdują się w samym środku walki z dziwnym, obcym środowiskiem. Muszą też stawić czoła własnym demonom. Produkcja będzie zarówno familijnym dramatem, jak i przygodowym science fiction. Nowa odsłona Zagubionych w Kosmosie jest oficjalnie opisana jako historia przetrwania przez wieki.

Pierwszy sezon produkcji będzie liczył dziesięć epizodów, a jego premiera przewidziana jest na 2018 rok. Serial zgodnie z założeniami twórców to dramat science fiction składający się z jednogodzinnych odcinków. Nowa wersja produkcji pt. Zagubieni w Kosmosie jest dziełem Legendary TV.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Sonja Flemming; CBS; Getty Images

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?