Cyborg używa potężnej broni w nowej zapowiedzi Ligii Sprawiedliwości!

Po debiutanckich teaserach Aquamana, Batmana, Flasha oraz Wonder Woman, Warner Bros. zaprezentował nowy klip i plakat Cyborga z tegorocznej Ligii Sprawiedliwości. W filmowego Cyborga wciela się Ray Fisher, którego mogliśmy zobaczyć przez krótką chwilę w Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Pełny zwiastun produkcji zadebiutuje już w sobotę!

https://www.youtube.com/watch?v=Nvod15SGEqU

Justice League

Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentują się wszystkie udostępnione plakaty każdego z bohaterów:

 Zobacz również: Wonder Woman bohaterką kolejnego klipu Ligi Sprawiedliwości!

Opis dystrybutora produkcji (kino): Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów. 

Obsada filmu Liga Sprawiedliwości: Ben Affleck – Batman, Henry Cavill – Superman, Amy Adams – Lois Lane, Gal Gadot – Wonder Woman, Jason Momoa – Aquaman, Ezra Miller – The Flash, Ray Fisher – Cyborg, Willem Dafoe – Nuidis Vulko, Jesse Eisenberg – Lex Luthor, Jeremy Irons – Alfred Pennyworth, Diane Lane – Martha Kent, Connie Nielsen – Queen Hippolyta i J.K. Simmons – Komisarz Gordon.

Ponadto spekuluje się, że w filmie wystąpią również: Ciarán Hinds – Steppenwolf, Amber Heard – Mera i Kiersey Clemons – Iris West.  

Polska premiera widowiska zaplanowana jest na 17 listopada 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?