Nowi aktorzy dołączają do obsady Bent!

Kolejne twarze dołączają do obsady thrillera noir Bent – piękna Sofia Vergara, znana z filmów Gorący Pościg, czy Maczeta Zabija, Karl Urban (RED, Star Trek) oraz Andy Garcia (Pasażerowie, Ocean’s 13). Będzie to debiut reżyserski wielokrotnie nagradzanego producenta Bobby’ego Moresco (Za Wszelką Cenę). Napisał też scenariusz, na podstawie postaci wykreowanych przez Josepha O’Donella.

sofia

Zobacz również: Najlepiej zarabiający aktorzy roku 2016

Andrea Iervolino, Monika Bacardi i Joseph O’Donnel zajmą się produkcją thrillera. Iervolino mówi:

Bent dostarczy widzowi wszystkiego co najlepsze w tym gatunku – główny bohater kieruje się zemstą; jest zmuszony wybrać między prawdą, którą zna, dowodem przeciwko tej prawdzie i kobietą, którą kocha najbardziej na świecie. Karl, Sofia i Andy są mocnym trio i będą musieli się zmierzyć z naprawdę bogatą historią, dzięki świetnym bohaterom i fabule, stworzonym przez Bobby’ego i Josepha.

Zdjęcia do filmu mają się rozpocząć już w tym miesiącu w Rzymie. 

Opis fabuły: Bent skupi się na postaci Danny’ego Galaghera (Urban), zdyskredytowanego i okrytego wstydem detektywa narkotykowego. Po zwolnieniu z więzienia Danny zaczyna planować zemstę na fałszywym oskarżycielu i zabójcy swojego partnera. Bohater będzie też zmuszony skonfrontować się z bezwzlędną i uwodzicielską agentką rządową (Vergara) i ze swoim mentorem (Garcia), emerytowanym policjantem, który spędził życie na walce z korupcją.

Źródło: comingsoon.net/ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka podróży, kina, wspinaczki, dobrych książek i "Harry'ego Pottera". Z wykształcenia fizjoterapeuta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?