Woody Harrelson ujawnia imię swojej postaci w filmie o Hanie Solo!

Coraz więcej informacji pojawia się na temat postaci granej przez Woody’ego Harrelson w filmie o Hanie Solo – popularnym przemytniku z uniwersum Gwiezdnych wojen. W poprzednim wywiadzie, jaki udzielił aktor dowiedzieliśmy się, że wcieli się on w mentora młodego przemytnika zwącego się Garris Shrike. Jednak udział aktora w programie Jimmy’ego Fallona przyniósł ujawnienie imienia postaci, która wydaje się być kimś zupełnie innym niż mogliśmy podejrzewać:

Gram faceta o imieniu Beckett, który jest swego rodzaju przestępcą i mentorem Hana. […] To jedyne, co mogę powiedzieć. Będę tam, aż do końca lipca.

Okazuje się jednak, że w uniwersum Gwiezdnych wojen nie ma postaci o imieniu Beckett. Jedynym śladem może być koreliański przemytnik o imieniu Bek Nataal, który pojawił się w siódmym zeszycie Star Wars Adentures Journal w historii zatytułowanej Passages. Inaczej sprawa wygląda z Garrisem Shrike’m występującym w powieści Rajska pułapka Ann C. Crispin – pierwszym tomie trylogii Hana Solo. Shrike odpowiadałby opisowi mentora młodego Hana. Pozostaje pytanie, czy twórcy dali po prostu inne imienia dla postaci z książki czy może mamy do czynienia z kimś absolutnie nowym, stworzonym specjalnie na potrzeby nowego kanonu. Pewnym jest, że Beckett odegra dużą rolę w całej historii.

https://www.youtube.com/watch?v=MWJcvW_FFM0

Zobacz również: Film o Han Solo – gdzie odbędą się zdjęcia?

Film trafi do kin 25 maja 2018 roku. Reżyserią zajmują się twórcy LEGO Przygody – Chris Miller oraz Phil Lord. Scenariusz napisali Lawrance Kasdan i Jon Kasdan. Główną rolę zagra Alden Ehrenreich. Towarzyszyć mu będą m.in: Emilia Clarke, Phoebe Waller-Bridge, Donald Glover i Woody Harrelson. Na ekranie zobaczymy również Chewbaccę. Historia skupi się na ukazaniu początków kryminalnego życia Hana Solo i zdobywaniu przez niego wszystkich przemytniczych umiejętności. Będzie to już drugi po Łotr 1 spin-off Gwiezdnych Wojen.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: ComingSoon.net

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?