Tarapaty – zwiastun filmu przygodowego Marty Karwowskiej

NEXTFILMPL zaprezentował zwiastun ciekawie zapowiadajacego się filmu familijno-przygodowego pt. Tarapaty, który przypomina produkcje dla dzieci z lat 90. Film trafi do kin we wrześniu 2017 roku. Pierwszą zapowiedź produkcji znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=YLLgfmzDy4A

Zobacz również: Strażnicy Galaktyki vol. 2 – trzy nowe zdjęcia z ostatniego numeru magazynu Empire

Opis filmu: Przyjaźń to wcale nie taka prosta sprawa i Julka dobrze o tym wie. Ma 12 lat, chodzi do szkoły z internatem i jeszcze nigdy nie miała prawdziwej przyjaciółki. Zaczynają się wakacje, a razem z nimi kłopoty. Julka zamiast do rodziców w Kanadzie, trafia do ciotki w Warszawie. W tej samej kamienicy mieszka Olek. Kiedy dzieciakom wpada w ręce plan prowadzący do skarbu, zaczyna się przygoda. Na drodze do rozwiązania zagadki staje złodziejska szajka, niania – nałogowa palaczka i podejrzany pożeracz cukierków. Nikt nie jest tym za kogo się podaje, a wyścig z czasem trwa. Żeby wyjść cało z tej historii, Julka musi pokonać nieufność i odważyć się na przyjaźń. 

Obsada: Hanna Hryniewicka, Jakub Janota-Bzowski, Joanna Szczepkowska, Krzysztof Stroiński, Roma Gąsiorowska, Maria Maj, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Piotr Głowacki.

Za scenariusz i reżyserię odpowiedzialna jest Marta Karwowska.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: mkadr ze zwiastuna

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?