Star Wars: The Last Jedi – Yoda powróci w kolejnej części Gwiezdnych wojen?

Dla wielu osób Frank Oz jest osobą, którą w Gwiezdnych wojnach nie było widać, a jedynie słychać i podziwiać jak ożywia lalkę przedstawiającą starego Mistrza Jedi. Wraz z Ewanem McGregorem – odtwórcą roli Obi-wana Kenobiego – wystąpił zarówno w serialu Rebelianci, jak i w filmie Przebudzeniu Mocy (w ostatnim przypadku słychać ich było w wizji Rey – przyp. autora). W wywiadzie dla magazynu Variety Frank Oz zapytany o powrót Mistrza Yody w ósmym epizodzie przyznał, że:

“Czuje się jak jeniec wojenny, mając jedynie możliwość podania imienia, rangi oraz numeru seryjnego”. […] Mówiąc szczerze, gdy jestem o to pytany przez osoby, które postrzegam trochę jak rodzinę, mogę im jedynie powiedzieć, że zabroniono mi rozmawiać na ten temat. Uwielbiam Yodę. Będę szczęśliwy mogąc podyskutować o tym, w momencie uzyskania oficjalnej zgody”.

Zobacz również: Star Wars: The Last Jedi – Luke Skywalker przemówił!

Na premierę Star Wars: the Last Jedi musimy czekać do 13 grudnia 2017. Reżyserią i scenariuszem zajmie się Rian Johnson (Looper: Pętla czasu). Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że w kolejnej części ponownie zobaczymy: Marka Hamilla, Carrie Fisher, Adama Drivera, Daisy Ridley, Johna Boyegę, Lupitę Nyong’o, Oscara Isaaca, Domhnalla Gleesona, Anthony’ego Danielsa, Gwendoline Christie oraz Andy’ego Serkisa. Do obsady natomiast dołączyli: Benicio Del Toro, Laura Dern oraz Kelly Marie Tran.

Teaser

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?