“Mój przyjaciel smok” – ruchomy plakat oraz zapowiedź zwiastuna!

Wytwórnia Walt Disney Pictures wypuściła pierwszy teaser oraz plakat (zarówno w wersji ruchomej, jak i statycznej) filmu “Mój przyjaciel smok”. Produkcja stanowi zupełnie nowe spojrzenie na klasyk rzeczonego studia, który został wydany w 1977 roku. Zapraszamy do oglądania!

  • Zapowiedź zwiastuna produkcji w oryginalnej wersji językowej:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=55&v=OlUkOid3TYc

  • Teaser produkcji z polskim dubbingiem:

https://www.youtube.com/watch?v=iZYVQZRdcI0

  • Ruchomy plakat nowego disnejowskiego widowiska:

https://www.youtube.com/watch?v=NBqAwAJqess

  • Plakat w wersji statycznej:

Petes Dragon 1

Swoisty remake to przygodowe kino familijne będące zręcznym połączeniem filmu aktorskiego z efektami CGI. Produkcja opowiada niezwykłą historię przyjaźni pomiędzy osieroconym chłopcem – Pete’em i Elliottem, który okazuje się najprawdziwszym smokiem!

W obsadzie obrazu znajdują się m.in.: Bryce Dallas Howard (Grace – strażnik parku, który dowiaduje się o istnieniu smoka Elliota), 10-letni Oakes Fegley (tytułowy bohater filmu – Pete), Wes Bentley (Jack – miejscowy właściciel młyna), Karl Urban (brat Jacka – Gavin), Oona Laurence (Natalie – młoda dziewczyna, która zaprzyjaźnia się z Pete’em) i zwycięzca Oscara – Robert Redford (Ojciec Grace).

Reżyserem filmu “Mój przyjaciel smok” jest David Lowery, a jego producentem został Jim Whitaker. Z kolei Barrie Osborne pełni funkcję producenta wykonawczego obrazu. Scenarzystami filmu są wspomniany reżyser, czyli David Lowery oraz Toby Halbrooks.

Petes Dragon 2

Film pojawi się w polskich kinach już 26 sierpnia 2016 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wyróżniająca – materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?