Ralph Demolka 2 – Ana Ortiz w obsadzie głosowej filmu!

Kontynuacja animacji Ralph Demolka właśnie doczekała się pierwszej nowej gwiazdy w głosowej obsadzie, którą jest kojarzona przede wszystkim z serialu Brzydula Betty Ana Ortiz. Niestety niewiele wiadomo o roli wspomnianej aktorki w sequelu udanej produkcji, jednak portal Tracking Board spekuluje, iż będzie on niewielka i prawdopodobnie mało znacząca dla omawianego filmu.

358982 1.1

Zobacz również: Star Wars Rebelianci oficjalnie z czwartym sezonem!

Mimo iż Ortiz jest pierwszą oficjalnie ogłoszoną, nową gwiazdą animacji, to wiemy, iż w obrazie podłożą swoje głosy również John C. Reilly, Sarah Silverman, Jack McBrayer i Alan Tudyk, którzy zwyczajnie po raz drugi odtworzą swoje role znane z oryginału.

Pierwsza część familijnej produkcji zarobiła 471 milionów w globalnym box offisie. Kontynuacja obrazu została zatem ogłoszona zaledwie po upływie kilku tygodni od uroczystej premiery oryginału. Wiemy już również, kiedy sequel oficjalnie trafi do kin. Przewidziana data premiery to 9 marca 2018 rok.

Źródło: ComicBook.com / Ilustracja wprowadzenia: LifeTime Television

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?