Jurassic World 2 – Geraldine Chaplin dołącza do obsady filmu!

Niedawno informowaliśmy Was o rozpoczęciu zdjęć do kontynuacji hitu wytwórni Universal, a dzisiaj mamy przyjemność powiadomić, że trzykrotnie nominowana do Złotego Globa Geraldine Chaplin zasili obsadę niewątpliwego widowiska z dinozaurami w roli głównej. Wiadomość podał J.A. Bayona za pośrednictwem swojego konta na portalu społecznościowym Twitter.com. Warto tutaj dodać, że Geraldine Chaplin miała już okazję współpracować z wymienionym powyżej twórcą na planie filmu Siedem minut po północy.

 

Zobacz również: Life In A Year – reżyser Planety singli zadebiutuje w Hollywood

J.A. Bayona (NiemożliweSiedem minut po północy) wyreżyseruje Jurassic World 2 na podstawie scenariusza spod pióra Colina Trevorrowa i Dereka Connolly’a. Przed obiektywem kamery na planie filmowym omawianej produkcji pojawią się następujące gwiazdy: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Toby Jones, Justice Smith, Rafe Spall, Ted Levine, James Cromwell i Daniella Pineda. Frank Marshall oraz Steven Spielberg wyprodukują obraz, którego premiera zaplanowana jest na 22 czerwca 2018 roku. Tymczasem zdjęcia do widowiska mają ruszyć już w marcu. 

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?