Colossal – nowy plakat promujący produkcję!

Mamy dla was nowiusieńki plakat promujący film Colossal. Produkcję nakręcił Nacho Vigalondo, a jej gwiazdą została Anne Hathaway. Wspomnianą grafikę możecie podziwiać poniżej. Jak Wam się podoba?

colossal poster2 kopia

Zobacz również: Machina wojenna – Brad Pitt w zwiastunie nowej produkcji Netflixa

Gloria (Anne Hathaway) to bezrobotna dziewczyna, która po wyrzuceniu przez swojego chłopaka z jej własnego mieszkania zmuszona jest porzucić ukochane przez nią życie w Nowym Jorku i powrócić do rodzinnego miasteczka. Kiedy w wiadomościach pojawiają się informację o kreaturze siejącej zniszczenie w Seulu, czyli Korei Południowej, bohaterka dochodzi do wniosku, że jest w jakiś sposób połączona z tym niecodziennym potworem. W końcu sprawy zaczynają wymykać się spod kontroli, a Gloria musi zrozumieć, dlaczego jej marna egzystencja ma takie kolosalne znaczenie dla przyszłości ludzkości.

W obsadzie filmu występują ponadto: Jason Sudeikis, Dan Stevens, Austin Stowell i Tim Blake Nelson.

Colossal, które opisywane jest przez producentów jako Godzilla spotyka Między słowami, powstało na podstawie scenariusza wspomnianego na początku Vigalondo. Obraz zaliczy globalną premierę 7 kwietnia 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?