Spider-Man: Homecoming z nietypową grafiką w Chinach

Na chińskim koncie Spider-Man: Homecoming na Instagramie pojawiła się dość nietypowa grafika, która może być traktowana jako plakat filmowy. Przedstawia ona młodego Petera Parkera biegnącego w kierunku szkolnego autobusu z plecakiem, z którego wystaje czerwona rękawica Spider-Mana. Materiał pochodzi z oficjalnego konta, lecz wiele wskazuje na to, że może to być przykład twórczości fanowskiej.

Spidey poster

Zobacz również: Vincent D’Onofrio wystąpi w nowej odsłonie Spider-Mana?

Oficjalny opis filmu: Młody Peter Parker / Spider-Man (Tom Holland), który zadebiutował w filmie wytwórni Marvel Studios pt. Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, powoli zaczyna odnajdywać się w świecie wraz ze swoją nową tożsamością superbohatera. Podekscytowany swoimi doświadczeniami z drużyną Avengers, Peter wraca do domu, w którym mieszka ze swoją ciocią May (Marisa Tomei). Pod czujnym okiem swojego mentora – Tony’ego Starka, Peter próbuje wrócić do codziennego życia. Dekoncentrują go jednak myśli o udowodnieniu sobie samemu, że jest kimś więcej niż tylko przyjacielskim Spider-Manem z sąsiedztwa. Kiedy Volture (Michael Keaton) pojawia się jako nowy złoczyńca, wszystko co Peter uważa za najważniejsze, staje się zagrożone.

Obsada: Tom Holland (Peter Parker / Spider-Man), Marisa Tomei (ciocia May), Robert Downey jr. (Tony Stark / Iron Man), Michael Keaton (Sęp), Logan Marshall-Green (drugoplanowy złoczyńca), Michael Chernus (Tinkerer), Kenneth Choi (dyrektor szkoły, do której uczęszcza Peter), Zendaya (Michelle Gonzalez), Donald Glover, Martin Starr, Michael Barbieri, Laura Harrier (Liz Allan), Tony Revolori, Angourie Rice, Jacob Batalon, Tyne Daly i Bokeem Woodbine.

Scenarzystami produkcji są John Francis Daley i Jonathan Goldstein. Film kręci z kolei Jon Watts (Cop Car). Premiera obrazu zaplanowana jest na 7 lipca 2017 roku.

Spider-Man: Homecoming

Źródło: ComicBookMovie / Ilustracja wprowadzenia: ComicBookMovie

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?