Kiefer Sutherland opowiada o pracy z ojcem

Jest w Hollywood kilka rodzin, a może wręcz nawet klanów aktorskich, gdzie przez pokolenia członkowie zajmują się aktorstwem. Jednym z takich przypadków są Sutherlandowie. Kiefer był gwiazdą serialu “24”, a jego ojciec Donald wystąpił ostatnio chociażby w serii filmów “Igrzyska śmierci”. Teraz panowie mają okazję po raz pierwszy w karierze zagrać wspólnie w jednej scenie. Na potrzeby westernu “Forsaken” wcielają się oni jakżeby inaczej w ojca i syna. Kiefer w wywiadzie dla LA Times przyznał, że było to wyjątkowe przeżycie.

Jako aktor zaplanowałem, co chcę zrobić z tą postacią. Nie spodziewałem się jednak, jak potężne to będzie odczucie, kiedy spojrzałem mojemu tacie w oczy. Było w tym, że mój ojciec jest tam coś takiego, co naprawdę wyzwalało emocje.

“Forsaken” opowie o Johnie Henrym Clayton, rewolwerowcu (Kiefer Sutherland), który postanawia skończyć swoje życie zawadiaki, wrócić do domu i spróbować naprawić relacje z ojcem (Donald Sutherland). Jak to jednak w tego typu historiach bywa, spokój nie trwa długo. Kiedy grabieżczy gang wymusza na ranczerach sprzedaż ziemi pod powstające tory kolei, John Henry zmuszony zostaje jeszcze raz chwycić za broń.

https://www.youtube.com/watch?v=uZQodCC3o9k

źródło: cinemablend.com

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?