Carrie Fisher ujawnia roboczy tytuł Epizodu VIII Gwiezdnych Wojen!

Zaledwie przed kilkunastoma dniami rozpoczęły się zdjęcia na planie kolejnego Epizodu Gwiezdnych Wojen, który ma trafić do kin pod koniec 2017 roku. Otrzymaliśmy już pierwszą wczesną zapowiedź, na którą składało się kilka ujęć z planu produkcji. Teraz przyszła pora na pierwsze zdjęcia z procesu powstawania filmu! Któż mógłby dostarczyć ich szybciej od…samej Carrie Fisher! Opublikowała ona na swoim Twitterowym kanale fotografię swojego urokliwego psa – Gary’ego – siedzącego na krześle, z którego można odczytać dość nietypowy tytuł roboczy Epizodu VIII…

EpisodeVIII

Nie wiadomo, czy Space Bear: Episode VIII rzeczywiście jest nazwą, wykreowaną aby zmylić ciekawskich fanów, czy też Fisher stroi sobie z nich wszystkich żarty (z czego jest dość znana). Bardziej prawdopodobne jest jednak, że ten nietypowy tytuł naprawdę jest aktualnie używany przez ekipę Riana Johnsona. Kiedy otrzymamy jakiekolwiek oficjalne informacje na temat pełnoprawnego tytułu? W przypadku “Przebudzenia Mocy” nastąpiło to ponad rok przed premierą filmu (listopad 2014). Jeśli dystrubotor i tym razem zdecyduje się na takie posunięcie, to czeka nas jeszcze 9 miesięcy czekania na oficjalny tytuł, który zagości później na banerach kinowych.

Wciąż niezatytułowany Epizod VIII trafi do kin 15 grudnia 2017. Bliższe szczegóły fabuły nie są znane, poza faktem, że film będzie bezpośrednią kontynuacją zdarzeń przedstawionych w “Przebudzeniu Mocy”. Reżyserią zajmie się tym razem Rian Johnson, który odpowie również za scenariusz. J.J. Abrams obejmie stanowisko producenta. Wedle wcześniej ujawnionych informacji, powrócić ma CAŁA obsada z Epizodu VII, a nowymy nabytkiem będą m.in Benicio Del Toro (“Sicario”) oraz Laura Dern (“Park Jurajski”).

Źródło: twitter.com

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

[email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?