The Batman po raz kolejny bez reżysera! Reeves odrzuca ofertę Warner Bros!

Niezły cyrk z tym nowym Batmanem… Najpierw Affleck rezygnuje z bycia reżyserem, potem pojawiły się plotki, że nie będzie już grał Obrońcy Gotham, a teraz potencjalny reżyser filmu Matt Reeves, który w ubiegłym tygodniu wydawał się już pewniakiem na to stanowisko, zerwał negocjacje ze studiem Warner Bros. Hollywood Reporter podaje, że strony umowy rozstały się w chłodnej atmosferze, ale istnieje niewielka szansa na wznowienie rozmów w niedalekiej przyszłości. Podobno pwoodem owej sytuacji jest intensywna praca Reevesa nad postprodukcją Wojny o Planetę Małp. Studio zaś nalega na jak najszybsze rozpoczęcie prac na planie, gdyż solowy film z Mrocznym Rycerzem jest dla WB sprawą priorytetową. Obok Reevesa na rzekomej liście Warner Bros do objęcia stołka reżyserskiego byli także Ridley Scott oraz Fede Alvarez. 

Batman Negotiations with Director Matt Reeves Reportedly Break Down

Zobacz również: LEGO BATMAN: FILM – Recenzja godnego filmu o Batmanie

Dla niezaznajomionych z tematem, przypominamy oświadczenie Bena Afflecka związane z jego rezygnacją z reżyserskiego stanowsika, od którego wszystko się zaczęło:

Niektóre postaci są głęboko zakorzenione w sercach milionów ludzi. Ich odgrywanie wymaga skupienia, pasji i dania z siebie wszystkiego. Stało się jasne, że nie mogę wykonać obu zadań na spodziewanym wysokim poziomie. Wraz ze studiem uzgodniliśmy, że powinienem znaleźć wspólnika, który pomoże mi przy reżyserii tego ogromnego filmu. Pozostaję głęboko zaangażowany w projekt, który realizujemy, ale obecnie szukamy reżysera. Maksymalnie oddaję się temu przedsięwzięciu i wyczekuję dnia, gdy będę się nim mógł podzielić z fanami na całym świecie.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?