“Pacific Rim 2” – Co planuje Guillermo del Toro?

Guillermo del Tor w międzyczasie promowania swojego ostatniego film “Crimson Peak: Wzgórze krwi”, postanowił wypowiedzieć się krótko na temat kontynuacji “Pacific Rim”. Fani mogę poczuć się nieco zakręceni, bowiem tak do końca nie wiadomo jaki status posiada film. Z jednej strony dochodzą nas informacje, jakoby wytwórnie Legendary Pictures i Universal Pictures odłożyły “Pacific Rim 2” na dalszy plan. Z drugiej strony del Toro zapewnia nas, iż cały czas ciężko pracuje nad kontynuacją historii o wielkich mechach Jeagerach i potworach Kaiju.

W rozmowie z portalem Diital Spy, del Toro opowiedział pokrótce o “Pacific Rim: Maelstrom”, bo tak najprawdopodobniej będzie brzmieć tytuł filmu.

Postanowiliśmy obrać nieco inną drogę w “Pacific Rim 2”.

“Pacific Rim” miało to, co nazywam “gotycką technologią” – sztorm, deszcz, bardzo burzliwią atmosferę. Natomiast w dwójce będzie na przykład wiecej dziennego światła.

Nie mogę powiedzieć co to ale będziemy mieć sporo zupełnie innych elementów. Ciągle mamy Kaiju i mechy no i mamy te nowe elementy.

Pacific Rim 2 72558

Trzeba przyznać, że wypowiedź reżysera i scenarzysty w jednej osobie, budzi naprawdę duże zaciekawienie. Miejmy nadzieję, iż “Pacific Rim: Maelstrom” faktycznie zostanie zrealizowany. Dla przypomnienia, jakiś czas temu wytwórnie miały duże plany co do marki “Pacific Rim”. Miała powstać cała trylogia filmowa, serial kreskówkowy, łączący 2 i 3 część oraz kolejne serie komiksowe.

Oficjalny opis fabularny “Pacific Rim: Maelstrom”: Guilllermo del Toro powraca jako reżyser „Pacific Rim 2”, kontynuując epicką przygodę, którą stworzył w roku 2013, na podstawie scenariusza Zaka Penna oraz del Toro. Producentami filmu są Thomas Tull, Jon Jashni, Guillermo del Toro i Callum Greene. Producentem wykonawczym będzie Jillian Share. Film zostanie wypuszczony przez Universal Pictures w technologii 3D.

Źródło: Scified.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?