Iron Sky: The Ark – pierwszy zwiastun trzeciej odsłony serii

Twórcy Iron Sky zaprezentowali w sieci pierwszy materiał promujący trzecią odsłonę serii Iron Sky: The Ark. Inicjatywą do rozszerzenia uniwersum Iron Sky wykazali się Chińczycy. Jak dowiadujemy się w zwiastunie Księżyc ukrywał nie tylko nazistów.

https://www.youtube.com/watch?v=BfVIUPqVXv4

Fińsko-chińska-kanadyjska produkcja ma być gotowa w 2018 roku. The Ark będzie sequelem Iron Sky, a jego akcja umiejscowiona w Chinach opowiadać będzie historię równoległą do wydarzeń z drugiej części The Coming Race, której premierę przesunięto także na 2018 rok. Film opowie historię dwóch byłych pracowników uniwersyteckich, którzy będą próbowali rozszyfrować tajemniczą wiadomość przysłaną z Księżyca, lecz w międzyczasie odkryją, że tak naprawdę toczą walkę z organizacją będącą źródłem wszystkich teorii spiskowych – Iluminatami.

Zobacz również: Reptiliański Hitler pozdrawia z plakatu Iron Sky: The Coming Race

Na stołku reżyserskim trwa ojciec serii Timo Vuorensola. Za scenariusz odpowiadają: Tero Kaukomaa i Max Wang. Zapowiedziano również, iż dzięki produkcyjnemu wsparciu Chin budżet filmu będzie większy niż poprzednich dwóch części, które powstawały dzięki crowdfundingowi (Iron Sky – 7,5 mln euro; Iron Sky 2 – 17  mln euro). Zdjęcia do The Ark mają rozpocząć się w tym roku.

https://www.youtube.com/watch?v=QUzzgXjAGrE

iron sky the ark baner

Źródło: ironsky.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?