John Wick 2 – pełne akcji spoty z Super Bowl!

Już niewiele, bo niespełna 4 dni dzieli nas od premiery kontynuacji świetnego filmu akcji z Keanu Reevesem w roli głównej. Mowa tutaj oczywiście o Johnie Wicku 2, którego tytułowy bohater ponownie będzie niósł śmierć przy pomocy broni różnego kalibru. Do sieci z okazji Super Bowl trafiły właśnie najnowsze spoty produkcji. Zapraszamy zatem do oglądania! 

https://www.youtube.com/watch?v=wmbww0-_V9g

https://www.youtube.com/watch?v=kg2aqd621Fc&t=0s

Zobacz również: Kevin Smith chce by filmy o Batmanie były jak Gwiezdne Wojny!

Oficjalny opis dystrybutora produkcji jest następujący: Legendarny super zabójca John Wick znów musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z podziemną organizacją włoskich zabójców. Związany ślubami krwi John nie może odmówić. A to znaczy, że znów będzie się działo. Pojawienie się na włoskiej ziemi Johna Wicka będzie dla mafii jak wybuch Wezuwiusza. Krew poleje się niczym lawa, a najwięksi twardziele będą błagać o litość. W tej grze John Wick znów przeniesie nas o poziom wyżej.

Za kamerą kontynuacji stanął reżyser pierwowzoru, czyli Chad Stahelski, które zrobił wszystko, co w jego mocy, aby bezbłędnie uchwycić mordercze tango zmęczonego życiem, byłego kryminalisty, którego przeciwnikiem tym razem jest postać odegrana przez Commona. Warto tutaj dodać, że nad dalszymi przygodami Johna Wicka ponownie czuwał Derek Kolstad na stanowisku scenarzysty projektu.

John Wick Chapter 2 Poster

Przypominamy, że zrealizowany jedynie za 20 milionów dolarów John Wick zarobił na świecie aż 86 milionów dolarów, przekraczając swój budżet ponad czterokrotnie. Ponadto film stał się przebojem rynku DVD. Obraz trafi na ekrany polskich kin już 10 lutego 2017 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?