Julianne Moore głównym złoczyńcą w sequelu “Kingsman: Tajne Służby”?

Portal Heat Vision donosi, jakoby ceniona i popularna aktorka Julianne Moore, miała dołączyć do obsady sequela filmu “Kingsman: Tajne Służby”. Zastanawiacie się pewnie, jaka rola miałaby przypaść rudowłosej aktorce? Otóż Amerykanka przymierzana jest do roli głównego szwarccharakteru! Na chwilę obecną wiadomość ta nie została oficjalnie potwierdzona. Brak również informacji opisujących lepiej postać, która miałaby przypaść Julianne Moore.

kingsman0002

“Kingsman: Tajne Służby” to adaptacja komiksu Marka Millara, o tym samym tytule. Film zarobił na całym świecie nieco ponad 400 milionów dolarów, co wytarczyło studiu 20th Century Fox w daniu zielonego światła dla sequela. Za reżyserię filmu odpowiadać będzie ojciec sukcesu jedynki – Matthew Vaughn. W głównej roli zaś powróci Taron Egerton. Co ciekawe, bardzo możliwy jest również powrót Colina Firtha, jednak jego rola to na chwilę obecną tylko przypuszczenia.

„Kingsman: Tajne Służby 2” zawita do kin 16 czerwca 2017 roku.

Źródło: Comingsoon.net / Hollywoodreporter.com

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?