“Ghostbusters. Pogromcy duchów” – zabawki ujawniają głównego antagonistę filmu!

Na oficjalny zwiastun rebootu “Pogromców duchów” wytwórni Sony Pictures przyjdzie nam poczekać aż do marca, lecz dzięki specjalnej uroczystości (ang. Toy Fair) organizowanej co roku w Nowym Jorku mamy możliwość poznania głównego przeciwnika bohaterek obrazu w reżyserii Paula Feiga, który naprawdę może narzekać na przeogromny pech, ponieważ kolejny sekret jego filmu wyszedł na światło dzienne. Tak więc dzięki użytkownikowi Instagrama o nicku Pixel Dan poznaliśmy wygląd i tożsamość tajemniczej postaci określanej przydomkiem Rowan. Główny antagonista filmu wzorowany jest na ikonicznym symbolu tytułowych pogromców duchów. Ponadto w poniższym materiale filmowym zaprezentowano także inne duchy, w których skład wlicza się skrzydlaty demon oraz znany fanom widowiska Slimer. Zapraszamy zatem do oglądania oraz komentowania!

  • Fotografia:

Zabawki główny

  • Materiał filmowy:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=96&v=51GtaS9Vbow

Opis dystrybutora (kino):

Zupełnie nowa wersja jednego z największych przebojów komediowych lat osiemdziesiątych. Owszem, duchy wciąż grasują, wciąż są niebezpieczne, ale ich pogromcami będą… pogromczynie! Nowa odsłona pokaże, czym naprawdę jest GIRL POWER! Erin Gilbert (Kristen Wiig) i Abby Bergman (Melissa McCarthy) są autorkami książki o duchach. Jednak ich praca zostaje zdezawuowana i wyśmiana przez naukowców. Ale nadchodzi czas rewanżu – kiedy duchy opanowują Manhattan, Abby i Erin wkraczają do akcji…

W filmie “Ghostbusters. Pogromcy duchów” występują: Kristen Wiig, Kate McKinnon, Melissa McCarthy i Leslie Jones – w rolach tytułowych bohaterek. Ponadto obsadę produkcji zasilają: Chris Hemsworth – asystent, Andy Garcia – Burmistrz Nowego Jorku, Michael K. Williams – Hawkins, Matt Walsh – Rourke i Neil Casey – główny antagonista obrazu. W filmie wystąpi też Pat Kiernan w roli prezentera wiadomości, co akurat pokrywa się z rzeczywistością.

Obraz “Ghostbusters. Pogromcy duchów” wyreżyserował Paul Feig na podstawie scenariusza, który sporządził we współpracy z Katie Dippold. Obraz pojawi się na srebrnych ekranach 15 lipca 2016 roku.

Ghost

Źródło: ComingSoon.net

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?