Czy Doktor Strange i Rocket Raccoon stworzyliby dobrany zespół? Scott Derrikson jest o tym przekonany!

Reżyser widowiska Doktor Strange wyraził ostatnio chęć włączenia Fantastycznej Czwórki do 4 Fazy Marvela. Tym razem Scott Derrickson opowiada nam o swoim pomyśle połączenia przygód Strange’a ze Strażnikami Galaktyki! Według niego taka kombinacja bohaterów mogłaby się wybitnie sprawdzić na ekranie, szczególnie jeśli chodzi o dwa bardzo zbliżone charakterami postacie, a więc właśnie Doktora oraz Rocketa! 

Jeśli mam być szczery, od zawsze uważałem, że ci dwaj bohaterowie po prostu muszą się ze sobą spotkać. Obaj są nieznośnie aroganccy oraz gadatliwi, a także są przekonani, że mają we wszystkim rację. Uważam, że to właśnie napędzałoby tę dwójkę do działania, pobudziło kreatywność, a jednocześnie doprowadziło ich w pewnym sensie do szaleństwa.

doctor strange poster

Zobacz również: Reżyser Doktora Strange’a pragnie kolejnej szansy dla Fantastycznej Czwórki w Uniwersum Marvela!

Doktor Strange pojawi się na ekranie już niedługo w towarzystwie Thora i Hulka w filmie Thor: Ragnarok, którego premiera odbędzie się 3 listopada 2017 roku. Rocketa będziemy mogli zobaczyć jeszcze szybciej, ponieważ już w Strażnikach Galaktyki Vol. 2, którzy pojawią się na ekranach już 5 maja 2017 roku. Później najprawdopodobniej połączą oni siły w Avengers: Infinity War. Miejmy nadzieję, że będzie im dane nagrać wspólną scenę, abyśmy mogli przekonać się czy rzeczywiście stworzą tak dobry zespół oraz rozrywkę dla widzów!

Źródło: heroichollywood.com/ Ilustracja wprowadzenia: screenrant.com

Stały współpracownik

Fanka filmów i książek fantasy. Kolekcjonuje figurki smoków i repliki broni białej. W wolnym czasie tworzy biżuterię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?