Powstaje kontynuacja Symetrii! Sebastian Fabijański w roli głównej!

Reżyser Konrad Niewolski powraca po dłuższej przerwie zapowiadając kontynuacje kultowego filmu Symetria! Produkcja zatytułowana będzie Asymetria i planowo trafi do kin jeszcze jesienią tego roku. Wiemy również, że w główną rolę w filmie wcieli się Sebastian Fabijański. Jak podaje oficjalny profil aktora na facebooku:

Miło nam poinformować że Konrad Niewolski – reżyser filmu Symetria zaprosił Sebastiana do współpracy, w głównej roli przy kontynuacji kultowego już filmu z 2003 r. Film bedzie nosił tytuł Asymetria. Zdjęcia zaplanowane są na marzec.

Znalezione obrazy dla zapytania sebastian fabijański trening

Główny bohater filmu ma być kickbokserem w związku z czym odbył już podobno profesjonalny trening z teamem DSF Kickboxing Challenge. Warto dodać, że federacja planuje 31 marca gale DSF Kickboxing Challenge 9, podczas której prawdopodobnie będą również trwały zdjęcia do filmu. Fabijański przygotowywany jest do roli pod okiem Roberta Złotkowskiego – matchmakera federacji.

Jest to dla mnie mega wyzwanie! To powrót do kina. Każdy projekt, w którym mogę brać udział, w którym promuje się kickboxing, to super wyzwanie. Taki film to też szansa na rozgłos dla tej dyscypliny sportowej. Spotkanie z Sebastianem fantastyczne! Widziałem ten błysk w jego oku. Wiem da z siebie wszystko żeby jak najlepiej przygotować się do roli. To ambitny młody człowiek. – komentuje współpracę z aktorem Robert Złotowski

Źródło: dsfchallenge.com, facebook | Ilustracja wprowadzenia: Anna Gostkowska, Copyright ©Ent One Investments

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy. Najpopularniejszy polski influencer popkulturowy. Kocha filmy, od niedawna również sam je tworzy.
.

Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Znawca uniwersum Marvela oraz największy fan Batmana.
.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations oraz marketing.
.

Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?