Lekarstwo na życie – pierwszy fragment filmu! Dane DeHaan uwięziony w korytarzu!

Wytwórnia 20th Century Fox opublikowała pierwszy fragment filmu Lekarstwo na życie. Klip znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=ZdeQ192PdUE

Zobacz również: Doktor Strange – Reżyser entuzjastycznie o szansach na drugą część!

Opis dystrybutora (kino): Ambitny młody pracownik wielkiej korporacji otrzymuje zadanie przywiezienia szefa swej firmy z idyllicznego, ale i tajemniczego ośrodka odnowy biologicznej, położonego w malowniczym zakątku w szwajcarskich Alpach. Ośrodek oferuje lekarstwo na wszelkie problemy i bolączki współczesnego świata, ale na miejscu okazuje się, że nic nie jest tym, czym mogłoby się wydawać. Bohater odkrywa mroczne sekrety i musi walczyć, by ocalić życie – i zdrowie psychiczne. 

Obsada produkcji: Dane DeHaan, Jason Isaacs, Mia Goth, Celia Imrie, Susanne Wuest, Carl Lumbly, Lisa Banes i Adrian Schiller.

cureforwellness0001

Reżyserem filmu jest Gore Verbinski. Produkcja powstała na podstawie scenariusza Justina Haythe’a. Premiera obiecującego obrazu grozy będzie mieć miejsce już 17 lutego 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?