Sekretne życie zwierzaków domowych już dostępne na Blu-ray oraz DVD!

Odpowiedź na pytanie “Co porabiają Twoje zwierzaki domowe, gdy nie ma Cię w domu?” znaleźć można w filmie Sekretne życie zwierzaków domowych, który ukazał się 23 stycznia 2017 roku na Blu-ray I DVD. Universal Pictures Home Entertainment oraz Filmostrada – dystrybutor filmu Jak ukraść księżyc (Despicable Me) prezentują najbardziej kasową komedię animowaną. Ten światowy hit osiągnął poziom sprzedaży z biletów na poziomie, aż 726 milionów dolarów. Sekretne życie zwierzaków domowych to “Rozrywka dla całej rodziny!” mówi Jenny Depper z AOL.

secret life pets review

Wytwórnie Illumination Entertainment oraz Universal Pictures wyprodukowały i prezentują Sekretne życie zwierzaków domowych, komedię o życiu jakie wiodą nasze zwierzęta domowe, gdy wychodzimy do pracy czy do szkoły. Max to wierny terier wiodący w pełni szczęśliwe życie dopóki jego właścicielka, Kate nie przyprowadziła do domu Duke, wielkiego kundelka o porywczym charakterze, którego znalazła w schronisku. Gdy Max i jego nowy, niesforny “współlokator” wymykają się osobie, która wyprowadza je z domu, gubią się w miejskiej dżungli Nowego Jorku. Próbując uciec hyclom i rebelianckiej grupie porzuconych zwierzaków prowadzonej przez nieco „stukniętego” królika zwanego Tuptuś, nie zwracają uwagi na odmienności, aby przeżyć fajną podróż powrotną do ich domu.

MATERIALY DODATKOWE NA BLU-RAY I DVD:

  • Filmy krótkometrażowe:Norman Television, Weenie,Mower Minions
  • Wszystko o zwierzętach domowychKevin Hart i Eric Stonestreet z pomocą trenera zwierząt Molly Mignon O’Neill zabierają Państwa w edukacyjną podroż, aby dowiedzieć się więcej o przeciętnych i nieprzeciętnych zwierzętach domowych.
  • Zwierzęta potrafią mówić: Spotkaj się z aktorami Gwiazdy komedii użyczają swych głosów całej menażerii postaci, mówią o swoich rolach oraz procesie ich ożywiania.
  • Fryzjer dla psów– zainspirowany Hairspray Live! (Lakier do włosów, na żywo!) Eric Stonestreet, z pomocą profesjonalnego psiego fryzjera Jessa Rona, pokaże Państwu podstawowe kroki upiększania pupili, aby wyglądały tak niesamowicie jak to tylko możliwe wychodząc na spacery.
  • Najlepsze wypowiedzi Tuptusia – Szybka, zabawna i niespotykana kompilacja utworów musicalowych, najlepszych powiedzonek królika Tuptusia.
  • Hot Dog Sing-Along – Join Max i Duke przygotowują swoją kolację w fabryce kiełbasek. Ten śpiew jest zabawny i ogląda go z radością cała rodzina.
  • Sing Zwiastun
  • Liryczny film wideo Wspaniały dzień
  • Ludzie, które dały Państwu zwierzaki Producenci Chris Meledandri i Janet Healy, reżyserzy Chris Renaud and Yarrow Cheney, oraz autor scenariusza Brian Lynch opowiadają jak zostały stworzone fascynujące postaci i wartka akcja w filmie Sekretne życie zwierzaków domowych.

fgfggggggg

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?