Jurassic World 2 – Daniella Pineda w obsadzie widowiska!

Mimo iż nie podano, jaka rola przypadła w udziale aktorce znanej z serialu The Originals, to portal Variety poinformował wczoraj, że Daniella Pineda oficjalnie dołączyła do obsady nadchodzącego wielkimi krokami sequela filmu Jurassic World. Cieszycie się? Jak sądzicie, w kogo wcieli się rzeczona aktorka? Będzie to ważna postać? A może otrzymała tylko małą, nic nieznaczącą rólkę w wielkim, przygodowym widowisku?

458972.1

Zobacz również: Jurassic World 2 – znamy dokładną datę rozpoczęcia zdjęć!

J.A. Bayona (Niemożliwe, Siedem minut po północy) wyreżyseruje Jurassic World 2 na podstawie scenariusza spod pióra Colina Trevorrowa i Dereka Connolly’a. Przed obiektywem kamery na planie filmowym omawianej produkcji pojawią się następujące gwiazdy: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Toby Jones, Justice Smith i Rafe Spall. Frank Marshall oraz Steven Spielberg wyprodukują obraz, którego premiera zaplanowana jest na 22 czerwca 2018 roku. Tymczasem zdjęcia do widowiska mają ruszyć już w marcu. 

Źródło: ComingSoo.net / Ilustracja wprowadzenia – materiał prasowe; Ivan Nikolov; WENN.com

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?