Oto lista potencjalnych kandydatów do roli w Green Lantern Corps!

Minęło już trochę czasu odkąd Warner Bros. Pictures podzieliła się z nami planami na swoje filmowe uniwersum oparte o komiksy DC Comics. Wśród wymienionych tytułów znajdowało się oczywiście widowisko Green Lantern Corps. Dotychczas prócz tytułu i potencjalnej daty premiery reszta pozostawała wielką niewiadomą. Od kilku dni wiemy już, że scenariuszem zajmie się David S. Goyer oraz Justin Rhodes, a głównymi bohaterami filmu będą Hal Jordan oraz John Stewart. Film natomiast określa się jako Zabójczą broń w kosmosie.

Green Lantern Corps Potencjalna Lista

Powoli zaczynają nabiegać pierwsze informacje castingowe. Portal The Wrap dotarł ponoć do listy potencjalnych kandydatów do roli Hala Jordana. Oto nazwiska, które brane są pod uwagę:

  • Tom Cruise
  • Ryan Reynolds
  • Bradley Cooper
  • Armie Hammer
  • Jake Gyllenhaal
  • Joel McHale

Nazwisko Ryana Reynoldsa może być dla wszystkich wielkim zaskoczeniem, bowiem aktor wcielał się już w tę postać w filmie z 2011 roku, a jak dobrze wiemy, produkcja ta okazała się być ogromną porażką artystyczną i kasową. Dodatkowo aktor w jednym z wywiadów promujących film Deadpool, stwierdził, że nie chce grać już innych postaci komiksowych i w tym gatunku filmowym interesuje go już tylko Deadpool. Na liście widnieją też nazwiska, które brane były już pod uwagę przy okazji produkcji z 2011 roku, a mowa tu o Bradley’u Cooperze czy Jake’u Gyllenhaalu.

Green Lantern Corps trafi do kin prawdopodobnie 24 lipca 2020 roku.

Źródło: The Wrap / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?