Tom Clancy’s The Division – Stephen Gaghan scenarzystą i reżesem kolejnej adaptacji Ubisoftu!!

Po raczej chłodnym przyjęciu kinowej adaptacji serii gier wideo opatrzonych szyldem Assassin’s Creed, Ubisoft Motion Pictures próbuje nieco podgrzać atmosferę poprzez, paradoksalnie, podróż do skutego lodem postapokaliptycznego Nowego Jorku. Tak, nowa tutaj o kolejnym przedsięwzięciu rzeczonego giganta. Jest nim adaptacja gry Tom Clancy’s The Division. W obsadzie filmu znajdują się już Jake Gyllenhaal i Jessica Chastain, którzy również zajmą się produkcją obrazu. Mimo to obraz nie posiadał reżysera oraz scenarzysty… aż do dzisiaj. Właśnie dowiedzieliśmy się, że francuski deweloper wybrał na stanowisko reżysera swojego przedsięwzięcia utalentowanego Stephena Gaghana.

Gaghan wygrał Oscara za film Traffic (najlepszy scenariusz adaptowany) i nominację za Syrianę. Poza tym nie będzie to pierwszy kontakt twórcy z grami wideo. Gaghan napisał scenariusz do Call Of Duty: Ghost. Należy tutaj dodać, że reżyser The Division popracuje również nad jego scenariuszem.

https://www.youtube.com/watch?v=uElsBflqgYw

Zobacz również: Kong: Wyspa Czaszki – cztery pełne napięcia spoty przygodowego widowiska!

Tom Clancy’s The Division to zapierająca dech w piersiach gra RPG, która przenosi wspomniany gatunek w świat współczesnych konfliktów zbrojnych. W wyniku wyniszczającej pandemii, przetaczającej się po ulicach Nowego Jorku, podstawowe usługi padają jedna po drugiej, a bez dostępu do wody pitnej oraz jedzenia metropolię szybko pochłania chaos. Jako agent organizacji Division dostaniesz możliwość modyfikacji swojego sprzętu oraz broni, jak również okazję podszkolenia własnych umiejętności niezbędnych do odbicia Nowego Jorku na wyznaczonych przez Ciebie warunkach.

Tom Clancy’s The Division został wydany na Xbox One, PlayStation 4 i PC 8 marca zeszłego roku. Gra okazała się kasowym sukcesem, zarabiając już podczas pierwszego tygodnia 330 milionów dolarów na całym świecie. Poniżej zwiastun omówionej produkcji.

Projekt nie posiada jeszcze daty premiery.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?