Kong: Wyspa Czaszki – kolejne trójwymiarowe banery promujące film!

Niedługo po premierze pierwszego trójwymiarowego banera promującego film Kong: Wyspa Czaszki do sieci wpadły dwa kolejne, które tradycyjnie znajdziecie poniżej w dwóch wersjach – pierwotnej, czyli ruchomej, a także statycznej. Zapraszamy do zapoznania się z udostępnionymi grafikami (pierwszą znajdziecie pod linkiem w sekcji Zobacz również).

  • Wersja statyczna:

kong banner 2

42603 20170119 090439 3

  • Wersja animowana:


Zobacz również: Kong: Wyspa Czaszki – nowy baner promujący film!

Udajmy się w powrotną podróż do tajemniczej i niebezpiecznej wyspy będącej domem króla małp. Nowy film o przygodach rzeczonej bestii podąża śladami zespołu badaczy, (ich dowódcą jest postać odgrywana przez Toma Hiddlestona), którzy zapuszczają się w najbardziej zdradliwe i pierwotne ostępy wyspy, w celu odnalezienia brata lidera ekspedycji i mitycznego serum, konfrontując się po drodze z niezwykłymi stworzeniami.

Gwiazdami produkcji są: wspomniany Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, Brie Larson, John Goodman, Jing Tian, Corey Hawkins, Jason Mitchell, John Ortiz, Shea Whigham i Toby Kebbell.

Kong: Wyspa Czaszki wyreżyserował Jordan Vogt-Roberts na podstawie scenariusza autorstwa Johna Gatinsa i Maxa Borensteina. John Jashni, Thomas Tull i Mary Parent zajęli się produkcją dzieła. Ponadto warto dodać, że wytwórnia Legendary obiecała, iż przedstawiona przez nich historia będzie honorowała fundamenty istniejącej tradycji King Konga, jednakże jej akcja zostanie osadzona w zupełnie odrębnej linii czasowej.

13731016 314776992194056 8910841053805208136 o

Kong: Wyspa Czaszki zadebiutuje w polskich kinach już 10 marca 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia i zdjecia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?