Miles Morales głównym bohaterem animowanego Spider-Mana!

Sony Pictures Animation wydało wczoraj oficjalny komunikat, dotyczący animacji o przygodach Spider-Mana. Otóż głównym bohaterem filmu nie będzie Peter Parker, bowiem w tejże roli zastąpi go ulubieniec fanów, Miles Morales! Za scenariusz do filmu odpowiadać będzie duet Phil Lord i Chris Miller, znany z prac przy 21 Jump Street czy LEGO® PRZYGODA. Reżyserią zajmą się Bob Persichetti i Peter Ramsey. Przewidywana premiera filmu to 21 grudnia 2018 roku.

Spider Man Miles Morales Ultimate Marvel Comics

Redaktorzy portalu Comingsoon.net mieli przyjemność zobaczyć pierwsze elementy filmu. Widzieli przede wszystkim stylowe czerwono-niebieskie logo Spider-Mana. W pokazanym fragmencie widać było zamaskowanego głównego bohatera, w stroju inspirowanym tym klasycznym czerwono-niebieskim. Ujęcia Spider-Mana chwytającego postać zwaną Prowler (który prawdopodobnie będzie jednym z głównych złoczyńców) czy masywną statuę Zielonego Goblina. Animacja jest we wczesnej fazie i wygląda na niedokończoną. Wygląda to jak połączenie obrazów z kart komiksów z elementami CGI. Podczas niektórych sekwencji widać, jak CGI przechodzi w formę niczym z kart komiksów. Nie znamy żadnych szczegółów castingowych, jednak prezentacja kończy się wypowiedzią (prawdopodobnie przez Moralesa) – Nie wiesz, co tracisz, przyjacielu!

Spider Man Miles Morales

Miles Morales to postać stworzona przez cenionego scenarzystę Briana Michaela Bendisa i artystkę Sarę Pichelli. Postać pierwszy raz pojawiła się w komiksie Ultimate Fallout #4, który prowadził do śmierci Petera Parkera w świecie Ultimate. Miles Morales posiada te same umiejętności co oryginalny Spider-Man, a prócz tego potrafi stać się niewidzialny i ma w zanadrzu żądło z trucizną, która paraliżuje przeciwników. Bohater oryginalnie istniał tylko w uniwersum komiksowym Ultimate, jednak tak bardzo spodobał się czytelnikom, że postanowiono przenieść go do głównego świata (Earth 616), w którym toczą się teraźniejsze wydarzenia, związane z Avengers i innymi bohaterami. Do świata w którym Miles Morales stanął do walki ze złem bark w bark z Peterem Parkerem.

Zanim animowany Spider-Man trafi do kin, my dostaniemy aktorską wersję z Tomem Hollandem w roli Petera Parkera. Spider-Man: Homecoming trafi do kin 7 lipca 2017 roku.

Źródło: Comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?