Padł pierwszy klaps na planie kontynuacji filmu “Pięćdziesiąt twarzy Greya”!

Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do kontynuacji wzbudzającego skrajnie różne opinie filmu pt. “Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Informację potwierdza poniższe zdjęcie, które zostało udostępnione przez E. L. James na jej Instagramie. Znajdziecie je poniżej.

Fifty Shades Darker klaps

Erotyczny romans pt. “Pięćdziesiąt twarzy Greya” zarobił globalnie 570 milionów dolarów. Mimo to konflikt pomiędzy autorką powieści – E. L. James i reżyserką pierwszej odsłony Sam Taylor-Johnson doprowadził do rezygnacji z projektu rzeczonej twórczyni i scenarzystki Kelly Marcel. Jej miejsce zastąpił James Foley, który nakręci produkcję pt. “Fifty Shades Darker” na podstawie scenariusza męża nadmienionej pisarki – Nialla Leonarda.

Jamie Dornan i Dakota Johnson powrócą jako Christian Grey i Anastasia Steele w dwóch kolejnych odsłonach opartych na trylogii autorstwa E. L. James. Pierwsza z kontynuacji zatytułowana będzie “Fifty Shades Darker”, a trzecia “Fifty Shades Freed”. W obsadzie produkcji znajduje się ponadto Kim Basinger, która odegra rolę Eleny Lincoln. Bohaterka wprowadziła Greya do świata BDSM. W drugiej części zobaczymy również Erica Johnsona, który wcieli się w rywala tytułowego bohatera – Jacka Hyde’a, oraz Bellę Heathcote. Aktora odegra rolę Leili – byłej kochanki Christiana noszącej zarówno psychiczne, jak i fizyczne blizny niebezpiecznej i pikantnej relacji z Greyem. Należy także wspomnieć o Arielle Kebbel. Aktorka została wybrana do roli prowokacyjnej pani architekt – Gii Matteo, którą widzowie zobaczą dopiero w finalnej odsłonie serii. “Fifty Shades Darker” i “Fifty Shades Freed” zostaną nakręcone w technologii “back to back” (czyli jak jedna produkcja, w celu zaoszczędzenia czasu i pieniędzy). Obie kontynuacje pojawią się w Walentynki. Pierwsza w przyszłym roku, a druga dokładnie rok później.

Grey 1

Źródło: ComingSoon.net

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?